Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 17:50

Спеціальна програма бізнес стажувань Міністерства торгівлі США

SABIT (Special American Business Internship Training Program) – спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі. 

SABIT проводить стажування держслужбовців, менеджерів середньої та вищої ланки, вчених та інженерів у малих, середніх і великих американських компаніях і недержавних організаціях.

Під час стажування велика увага приділяється спеціалізованій галузевій підготовці, вивченню концепцій західного менеджменту та принципів функціонування ринкової економіки, що необхідно для підтримки економічного розвитку та залучення іноземних інвестицій. SABIT також надає унікальну можливість як американським компаніям, які беруть участь у проведенні програми стажування, так і учасникам з різних країн встановити і підтримувати подальші ділові контакти, які є запорукою успішної діяльності на світовому ринку. В американських компаній, які беруть участь у проведенні програми стажування, з'являється можливість встановити безпосередні контакти з представниками бізнесу, органів влади та недержавних організацій, ознайомити потенційних ділових партнерів або покупців зі своєю продукцією та послугами, і розширити свою експортну та інвестиційну діяльність. 

Детальніше:

http://www.trade.gov/sabit/

Календар програми SABIT на 2018 рік можна скачати тут:

https://www.trade.gov/sabit/build/groups/public/@tg_sabit/documents/webcontent/tg_sabit_005560.pdf