Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 16:58

Політичні відносини між Україною та США

Історія і сьогодення українсько-американських відносин

США визнали Україну 25 грудня 1991 р. Дипломатичні відносини між двома країнами було встановлено 3 січня 1992 р. З часу відновлення незалежності України США надають практичне сприяння її утвердженню як сучасної демократичної та економічно розвиненої європейської держави.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в США – Валерій Олексійович Чалий. Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Спільною заявою президентів України і США від 4 квітня 2005 р. започатковано стратегічний формат двосторонніх відносин. Згодом його було закріплено в Хартії про стратегічне партнерство (грудень 2008 р.).

Розвиток стратегічного партнерства між Україною та США є одним із ключових пріоритетів зовнішньої політики нашої держави.

Головним українсько-американським міждержавним органом, діяльність якого спрямована на реалізацію положень Хартії стратегічного партнерства, є двостороння Комісія стратегічного партнерства (КСП), в якій співголовують Міністр закордонних справ України і Державний секретар США. Її перше засідання відбулося в грудні 2009 р. у Вашингтоні, всього відбулося три засідання.

КСП координує діяльність шести міжгалузевих механізмів, до компетенції яких віднесено питання політичного діалогу і верховенства права, нерозповсюдження та експортного контролю, енергетичної і ядерної безпеки, науки і технологій, торгівлі й інвестицій, а також оборони. Діалог у торговельно-економічній сфері інституційно організований у формі двосторонньої Ради з питань торгівлі та інвестицій.

Протягом останніх років суттєво розширено договірно-правову базу співпраці. В цілому, між Україною і США укладено 143 міжнародно-правових документів.

Серед пріоритетних для української сторони питань співпраці зі США: мобілізація міжнародної спільноти на захист суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення обороноздатності й енергетичної безпеки України, залучення міжнародної допомоги для реалізації всеосяжних політичних, економічних та соціальних реформ, а також зміцнення верховенства права в Україні.  

США продовжують залишатися найбільшим донором технічної допомоги Україні, зокрема з питань ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Її обсяги, починаючи з 1992 р., склали понад 3 млрд. дол. США, що перевищує сумарні показники інших країн-донорів за цей період. Внесок США до Чорнобильських проектів складає понад 360 млн. дол.

На консульському напрямі пріоритетними для української сторони питаннями є захист прав та інтересів фізичних і юридичних осіб України, забезпечення гідних умов проживання і виховання усиновлених з України громадянами США дітей, лібералізація візової політики з боку США.

Позитивну динаміку зберігає міжпарламентська співпраця. Активну роль у розвитку двосторонніх відносин відіграють Групи сприяння Україні («Українські Кокуси») у Сенаті та Палаті представників Конгресу США, у Верховній Раді України діє Депутатська група з міжпарламентських зв’язків із Сполученими Штатами Америки. В рамках програми міжпарламентських обмінів відбуваються візити українських законодавців до США під егідою конгресової Комісії сприяння демократії. 

Важливим фактором, який сприяє повнішій реалізації потенціалу співробітництва України і США, залишається присутність на території Сполучених Штатів численної української громади - понад 900 тис. американців українського походження (в американських україномовних виданнях йдеться про 2 млн українців). У зв’язку з цим, пріоритетним для Української держави залишається зміцнення зв’язків з українською громадою, сприяння забезпеченню її етнокультурних потреб.

Велика увага надається розширенню контактів між обома країнами, виведенню їх за межі обох столиць. Цьому сприяють проекти щодо встановлення і розширення побратимства на рівні міст обласного значення України та впливових міст США, а також щодо активізації існуючих і налагодження нових зв’язків між вищими навчальними закладами України і США. У рамках міжрегіонального співробітництва побратимські зв’язки встановлено між 23 містами двох країн.

Українсько-американська парламентська співпраця

Зі здобуттям Україною незалежності у 1991 р. відбувається активний розвиток українсько-американських міжпарламентських контактів. Перша парламентська делегація незалежної України, очолювана тогочасним Головою Верховної Ради Л.Кравчуком, відвідала Вашингтон у жовтні 1991 р. Упродовж наступних років члени Конгресу США та народні депутати України були активними учасниками розбудови двосторонніх відносин. Саме в 1990-х рр. визначними фігурами українсько-американської взаємодії стали сенатори Р.Лугар, Дж.МакКейн, М.МакКоннелл, конгресмени К.Велдон і М.Каптур.

В середині 1990-х рр. низка народних депутатів України об’єдналася в Депутатську групу Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки, котра відтоді традиційно є однією з найбільш чисельних в українському парламенті.

В 1997 р. було сформовано конгресову групу сприяння Україні (Український кокус) в Палаті представників. Ініціатива створення об’єднання належала українській діаспорі та реалізувалася за сприяння членів Конгресу С.Левіна, Дж.Фокса, Л.Слотер та Б.Шеффера. Про створення кокусу було оголошено під час урочистостей з нагоди першої річниці Конституції України в Посольстві України в США.

Особливо важливою у становленні кокусу була роль Українського конгресового комітету Америки, зокрема, президента Вашингтонського відділення УККА М.Савківа.

Український кокус є одним із найбільших подібних об’єднань у Конгресі США. До його складу входять біля п’яти десятків членів Палати представників від Республіканської та Демократичної партій. Співголовами кокусу є конгресмени Браян Фітцпатрік (Пенсільванія), Енді Гарріс (Меріленд), Марсі Каптур (Огайо), Сандер Левін (Мічиган). У виборчих округах більшості членів кокусу присутня значна українська громада, а деякі мають українське коріння, як, наприклад, М.Каптур та Е.Гарріс.

Серед напрямів діяльності українського конгресового кокусу є робота над розширенням міждержавного українсько-американського співробітництва, в т.ч. шляхом формування та просування відповідних законодавчих ініціатив. Ще одним пріоритетом роботи кокусу є ознайомлення членів Конгресу США із актуальними політичними, економічними, соціальними та культурними проблемами українського сьогодення, а також формування рекомендацій щодо подальшого розвитку політики США на українському напрямку. Значна увага в діяльності кокусу приділяється наданню сприяння Україні у процесі демократизації та здійсненні ринково-орієнтованих реформ.

Серед важливих інтересів України, які були реалізовані за сприяння конгресового кокусу, слід виокремити надання з боку США щорічної фінансової допомоги нашій державі, схвалення законопроекту щодо спорудження у столиці США, м. Вашингтон, Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., вилучення України з переліку держав, на які розповсюджується дія «поправки Джексона-Веніка» тощо.

У лютому 2015 р. в Сенаті США створено власний Український кокус, який очолили сенатор-республіканець Р.Портман (Огайо) та сенатор-демократ Р.Дурбін (Іллінойс). Об’єднання налічує біля двох десятків сенаторів.

Члени кокусів в Сенаті та Палаті представників часто зустрічаються з представниками української влади, народними депутатами України, беруть активну участь у заходах з української тематики в американському законодавчому органі, зокрема у Днях України в Конгресі. Важливим чинником у діяльності конгресових кокусів є активна позиція української громади США.

Події на Майдані, формування нового уряду, обрання нового складу Верховної Ради України та Президента України з одного боку, окупація Криму та російська агресія на сході України – з іншого, викликали велику увагу американських законодавців. Під час подій на Майдані сенатори та конгресмени засудили застосування сили та зброї проти демонстрантів, підтримавши європейські прагнення українського народу. Подальші незаконні спроби РФ щодо окупації Криму та російська військова агресія на Донбасі ще більше мобілізували Конгрес США у підтримці нашої держави. З лютого 2014 р. у Конгресі було представлено декілька десятків проектів законів та резолюцій щодо України. Понад десять з них були схвалені, у т.ч. закони «Підтримка суверенітету, територіальної цілісності, демократії та економічної стабільності в Україні», «Закордонне мовлення Сполучених Штатів в Україні та сусідніх регіонах», «Підтримка української свободи», а також “Закон про протидію супротивникам Америки через санкції». 

З лютого 2014 р. Україну відвідала безпрецедентна кількість конгресових делегацій. Десятки сенаторів і конгресменів  здійснили візити до нашої держави, щоб виявити підтримку українському народові у впровадженні демократичних перетворень та боротьбі з російською агресією.

На сьогодні Конгрес практично одностайно виступає за розширення фінансової та військової допомоги Україні, у тому числі підтримує надання українській армії оборонної зброї.

З метою подальшого поглиблення українсько-американського міжпарламентського діалогу 15 червня 2017 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та Спікер Палати представників Конгресу США Пол Раян підписали Меморандум про співробітництвом між вищими законодавчими органами двох держав.

Документ спрямований на розширення двосторонньої взаємодії на рівні законодавчих гілок влади України та США у політичній, економічній, безпековій, гуманітарній та культурній сферах.

Окрема увага приділяється розвитку співробітництва між парламентами у протидії викликам, пов’язаним з російською агресією проти України шляхом надання Сполученими Штатами нашій державі допомоги у захисті її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності, а також у впровадженні необхідних структурних реформ та модернізації економіки. Міжпарламентська співпраця буде націлена також на зміцнення, як зазначається, життєво важливої ролі України у захисті Європи як форпосту західної цивілізації.

Меморандум визначає деталізований перелік сфер, що мають бути охоплені двостороннім міжпарламентським діалогом, який включає питання міжнародної політики, безпеки, торгівлі, індустрії, інновацій, інфраструктури, космосу, охорони здоров’я, довкілля, сільського господарства, природних ресурсів, а також інші напрями за згодою сторін.

Контакти

Візити високопосадовців України до США

Дати

Рівень візиту

Статус

Мета/Головні результати

12.12.90

Прем’єр-міністр України В.Фокін

Робочий

Обговорення соціально-економічної ситуації в Україні, перспектив українсько-американського співробітництва

25.09.91

Голова Верховної Ради України Л.Кравчук

Робочий

Президентом США Дж.Бушем обіцяно допомогу незалежності України за окремою програмою американського Корпусу миру

11.04.91

Міністр оборони України К.Морозов

Робочий

Візит на запрошення МО США Р.Чейні. Встановлені перші контакти на рівні Міністерств оборони двох країн, обговорені перспективні напрями співпраці

05-11.05.92

Президент України Л.Кравчук

Державний

Перший візит Президента незалежної України; церемонія відкриття Посольства України в Вашингтоні; Україна здобула статус «найбільшого сприяння», приєдналася до Програм закордонного приватного розвитку та отримала окрему програму підтримки Корпусу миру. Підписано двосторонні угоди: з інвестицій, з торгових відносин, гуманітарної та технічно-економічної взаємодії, про співробітництво у сфері захисту довкілля

22-23.09.92

Голова Верховної Ради України І.Плющ

Робочий

Встановлення відносин між Верховною Радою України та Конгресом США

23-24.03.93

Міністр закордонних справ України А. Зленко

Робочий

Представлення пропозицій України щодо звільнення її території від ядерних озброєнь

07.04.93

Прем’єр-міністр України Л.Кучма

Робочий

Продовження обговорення питань щодо української ядерної зброї, а також економічної співпраці

25-30.07.93

Міністр оборони України К.Морозов

Робочий

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння, співробітництво та зв’язки між Міністерствами оборони двох країн

4-6.10.93

Міністр закордонних справ України А.Зленко

Робочий

Обговорення питань двосторонніх відносин, співробітництва на міжнародній арені

4-7.01.94

Віце-прем’єр-міністр України В.Шмаров

Робочий

Попередня домовленість про найважливіші аспекти ядерного роззброєння України

24-28.01.94

Міністр економіки України Р.Шпек

Робочий

Обговорення пропозицій з двостороннього та багатостороннього економічного співробітництва

3-7.03.94

Президент України Л.Кравчук

Державний

Підписання Спільної заяви Президентів про американсько-українську дружбу та взаємодію; США запевнили в гарантіях безпеки Україні; американську допомогу Україні було подвоєно до 700 млн. дол.; США розповсюдили на Україну дію Генералізованої системи преференцій; підписання Угоди про захист та збереження культурної спадщини, Договору із заохочення й взаємного захисту інвестицій та Конвенції з запобігання подвійному оподаткуванню

13-19.06.94

Міністр оборони України В.Радецький

Робочий

Ухвалення Угоди з розширення військового співробітництва

4-14.09.94

Заступник Голови Верховної Ради України О.Дьомін

Робочий

Міжпарламентський діалог; обговорення проблематики щодо приватизації, власності, конверсії ВПК

29.09- 5.10.94

Голова Верховної Ради України О.Мороз

Робочий

Обговорення стану і перспектив розширення міжпарламентських зв’язків

13-16.11.94

Віце-прем’єр-міністр, Міністр оборони України В.Шмаров

Робочий

Формалізація механізму та цілей допомоги Україні за Програмою Нанна-Лугара

19-23.11.94

Президент України Л.Кучма

Робочий

Ухвалення Хартії з українсько-американського партнерства, дружби й взаємодії; США заявили про надання допомоги Україні в розмірі 350 млн. дол.

9.01.95

Міністр зв’язку України О.Пржевальський

Робочий

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння в галузі телекомунікацій

30.04-2.05.95

Секретар РНБО України В.Горбулін

Робочий

Обговорення низки питань двосторонньої взаємодії

05.05.95

Міністр з питань захисту довкілля України Ю.Костенко

Робочий

Підписання Спільного меморандуму з забезпечення ядерної безпеки

25-29.09.95

Прем’єр-міністр України Є.Марчук

Офіційний

Обговорення широкого спектру політичних та економічних питань

21-24.10.95

Президент України Л.Кучма

Офіційний

Відвідання заходів ООН з нагоди її 50-ліття; зустріч з Б.Клінтоном

20-22.02.96

Президент України Л.Кучма

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

25-26.07.96

Прем’єр-міністр України П.Лазаренко

Офіційний

Зустрічі з керівництвом Адміністрації, лідерами Конгресу США, керівниками СБ та МВФ; обговорено питання створення Комісії Кучма-Гор, передано пропозицію України зі створення в Європі Зони, вільної від ядерної зброї.

16-19.09.96

Секретар РНБО України В.Горбулін

Робочий

Остаточне узгодження деталей функціонування Комісії Кучма-Гор, обговорення питань створення системи колективної безпеки в Європі, відносин України з НАТО, приєднання України до РКРТ

21-22.10.96

Міністр закордонних справ України Г.Удовенко

Робочий

Обговорення питань відносин України з НАТО в контексті планів розширення Альянсу

28.03.97

Міністр закордонних справ України Г.Удовенко

Робочий

Підготовка візиту до США Президента України та першого пленарного засідання Комісії Кучма-Гор

28.04-2.05.97

Міністр оборони України О.Кузьмук

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Україна отримала 47 млн.дол. допомоги на ядерне роззброєння

14-16.05.97

Президент України Л.Кучма

Робочий

Перше пленарне засідання Комісії Кучма-Гор

6.06.97

Перший віце-прем’єр-міністр України В.Дурдинець

Робочий

Обговорення питань взаємодії у безпековій галузі

22-23.06.97

Президент України Л.Кучма

Робочий

Участь у роботі Спеціальної сесії ООН з проблем захисту довкілля

21-23.09.97

Президент України Л.Кучма

Робочий

Участь у роботі 52-ї сесії ГА ООН

19-20.11.97

Президент України Л.Кучма

Робочий

Відвідання запуску космічного корабля з екіпажем, до складу якого входив громадянин України Л.Каденюк. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

21.11.97

Секретар РНБО України В.Горбулін

Робочий

Обговорення питань подальшого розвитку взаємодії в рамках Хартії Україна-НАТО, нерозповсюдження, ВТС

21-23.01.98

Віце-прем’єр-міністр України С.Тигіпко

Робочий

Переговори з СБ та МВФ, керівниками Адміністрації США з питань економічного розвитку України та взаємодії з міжнародними фінансовими інституціями

2-8.02.98

Міністр економіки України В.Суслов

Робочий

Переговори з адміністрацією ОПІК, Ексімбанку США, керівниками Міністерства торгівлі США та конгресменами з економічної проблематики двосторонніх відносин

22-25.04.98

Глава Адміністрації Президента України Є.Кушнарьов

Робочий

Участь у конференціях «Стан і перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні» та «Роль технічної допомоги в розвитку України»

5-7.07.98

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

6-12.07.98

Віце-прем’єр-міністр України С. Тигіпко

Робочий

Участь в роботі Комітету з торгівлі та інвестицій Комісії Кучма-Гор. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

27-30.07.98

Міністр охорони здоров’я України А.Сердюк

Робочий

Обговорення перспектив створення українсько-американського Центру з охорони здоров’я

29.08-5.09.98

Заступник Міністра з зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі України А.Гончарук

Робочий

Обговорення проблематики приєднання України до СОТ

8-11.09.98

Перший заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій В.Холоша

Робочий

Обговорення питань двосторонньої взаємодії з запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

20-24.09.98

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Участь у роботі 53-ї сесії ГА ООН, зустріч з Державним секретарем США М.Олбрайт

4-7.10.98

Прем’єр-міністр України В.Пустовойтенко

Робочий

Переговори з Віце-президентом США А.Гором, Міністром енергетики У.Річардсоном, заступником Держсекретаря С.Телботом

10.11.98

Міністр оборони України О.Кузьмук

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

22-25.04.99

Президент України Л.Кучма

Робочий

Участь в засіданні РЄАП в рамках ювілейного самміту НАТО

29.09.99

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Підписання Угоди з питань участі України в проекті «Морський старт»

8.12.99

Президент України Л.Кучма

Робочий

Підписання 13 двосторонніх документів із співробітництва в різних галузях

7-9.05.00

Прем’єр-міністр України В.Ющенко

Робочий

Переговори з вищим керівництвом США, МВФ і СБ, представниками американського бізнесу

23-27.07.00

Перший Віце-прем‘єр-міністр України Ю.Єхануров

Робочий

Консультації з економічних питань та щодо взаємодії з МВФ і СБ

26.02.01

Заступник Міністра закордонних справ України В.Єльченко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці з новою Адміністрацією США

7-14.03.01

Віце-прем’єр-міністр України Ю.Єхануров

Робочий

Переговори з МВФ, СБ, представниками економічного блоку Адміністрації США

11-16.03.01

Начальник Генштабу ЗС України В.Шкідченко

Робочий

Переговори з Міністром оборони США Д.Рамсфельдом

26-27.03.01

Міністр закордонних справ України А.Зленко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

2.04.01

Секретар РНБО України Є.Марчук

Робочий

Участь в роботі форуму «ЄС-США-Канада: політика щодо України»

29.04-4.05.01

Міністр економіки України В.Роговий

Робочий

Участь в засіданні українсько-американського Економічного комітету

30.04-5.05.01

Секретар РНБО України Є.Марчук

Робочий

Участь у слуханнях Гельсинського комітету Конгресу США, присвячених Україні. Обговорення з американською стороною актуальних питань двосторонньої співпраці

29-31.10.01

Прем’єр-міністр України А.Кінах

Робочий

Переговори з низкою вищих посадовців Адміністрації, керівниками МВФ, СБ, Ексімбанку США, Генсеком ООН, мером м. Нью-Йорк, лідерами українських та єврейських організацій США

9-16.11.01

Міністр закордонних справ України А.Зленко

Робочий

Участь в роботі 56-ї сесії ГА ООН, зустрічі з Президентом та Держсекретарем США

18-23.02.02

Віце-Прем’єр-міністр України В.Роговий

Робочий

Консультації з економічних питань та переговори з представниками МВФ і СБ

18-24.04.02

Віце-Прем’єр-міністр України В.Роговий

Робочий

Участь в засіданні українсько-американського Економічного комітету, обговорення з американською стороною актуальних питань двосторонньої співпраці

14-17.10.02

Генеральний прокурор України С.Піскун

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

23-25.10.02

Міністр оборони України В.Шкідченко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

25-26.09.03

Міністр закордонних справ України К.Грищенко

Робочий

Участь у роботі 58-ї сесії ГА ООН, зустрічі з заступниками Держсекретаря США М.Гросманом і П.Добрянські

6-10.10.03

Прем’єр-міністр України В.Янукович

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

8-11.03.04

Перший заступник Міністра закордонних справ України В.Єльченко

Робочий

Участь у засіданні українсько-американського Комітету з зовнішньої політики. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

18-22.06.04

Міністр закордонних справ України К.Грищенко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

21-22.09.04

Міністр закордонних справ України К.Грищенко

Робочий

Участь у роботі 59-ї сесії ГА ООН, зустрічі з заступниками Держсекретаря США П.Добрянські та Дж.Болтоном

9-11.03.05

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Офіційний

Підготовка візиту Президента України до США, встановлення робочих контактів з керівництвом Адміністрації, обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

28-29.03.05

Державний секретар України О.Зінченко

Робочий

Підготовка візиту Президента України до США

3-6.04.05

Президент України В.Ющенко

Офіційний

Визначення нового порядку денного двостороннього стратегічного партнерства; ухвалення Спільної заяви Президентів України і США

13-17.09.05

Президент України В.Ющенко

Робочий

Участь у роботі Всесвітнього Саміту-2005 у Нью-Йорку та презентації ініціативи «Помаранчеве коло»

13-19.09.05

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Участь у роботі 60-ї сесії ГА ООН; зустрічі в Вашингтоні з керівництвом Адміністрації, спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань стратегічного партнерства

1-2.11.05

Прем’єр-міністр України Ю.Єхануров

Робочий

Продовження інтенсивного політичного та економічного діалогу, визначення ключових пріоритетів партнерства

28.01-05.02.06

Заступник Міністра економіки України В.П‘ятницький

Робочий

Обговорення проблематики вступу України до СОТ

18-20.01.06

Міністр з питань сім‘ї, молоді і спорту України Ю.Павленко

Робочий

Обговорення взаємодії з питань міжнародного усиновлення та реалізації низки молодіжних і студентських програм

7-10.02.06

Міністр внутрішніх справ України Ю.Луценко

Робочий

Обговорення проблематики співпраці в правоохоронній галузі

3-8.03.06

Міністр економіки України А.Яценюк

Робочий

Обговорення економічних питань співробітництва, підписання Протоколу про взаємний доступ на ринки товарів та послуг

8-10.03.06

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Обговорення з керівництвом США стану виконання плану заходів стратегічного партнерства, скасування поправки Джексона-Веніка

17-20.03.06

Перший заступник Міністра економіки України А.Максюта

Робочий

Обговорення питання щодо впорядкування потрфелю Світового Банку в Україні

16-18.04.06

Голова Державного комітету ядерного врегулювання О.Миколайчук

Робочий

Підписання угоди про обмін технічною інформацією і співробітництво у сфері ядерної безпеки

20-23.04.06

Голова Національного банку України В.Стельмах

Робочий

Участь у Весняних зборах Керуючих МВФ та Світового Банку, переговори в міжнародних фінансових інституціях з питань співпраці з Україною

3-6.05.06

Заступник Секретаря РНБО України В.Роговий

Робочий

Участь в круглому столі з питань енергозбереження (м.Хьюстон)

29-31.05.06

Міністр охорони здоров’я України Ю.Поляченко

Робочий

Обговорення співпраці в медичній сфері (питання лікування ВІЛ/СНІД, боротьби з вірусом пташиного грипу, Чорнобильська проблематика), укладення Спільної заяви між міністерствами охорони здоров’я України та США

30.05-6.06.06

Народний депутат України Р.Лижичко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема у сфері міжпарламентських зв‘язків

4-9.06.06

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України І.Васюник

Робочий

Обговорення можливості американської допомоги у реформуванні та підвищенні ефективності функціонування держапарату, підготовка Національної програми боротьби проти корупції у співпраці з Корпорацією «Виклик Тисячоліття»

8-11.06.06

Заступник Міністра економіки України В.П‘ятницький

Робочий

Обговорення проблематики вступу України до СОТ

18-25.09.06

Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк

Робочий

Участь у роботі 61-ї сесії ГА ООН, засіданнях Ради МЗС країн-членів ГУУАМ та Україна-Трійка ЄС, а також другому засіданні «Глобальної ініціативи Клінтона»

19-25.06.06

Голова Державної податкової адміністрації О.Киреєв

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

26-30.06.06

Перший заступник Міністра оборони України Л.Поляков

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

15-20.10.06

Заступник Міністра закордоних справ України В.Хандогій

Робочий

Участь в конференції «Україна на шляху до зрілої національної державності: сьомий круглий стіл «Україна та членство в НАТО». Обговорення з американською стороною актуальних питань двосторонньої співпраці

31.10-04.11.06

Заступник Міністра оборони України В.Пасько

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

12-14.11.06

Народний депутат України Є.Корнійчук

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

9-16.11.06

Народний депутат України І.Бокій

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

03-06.12.06

Прем’єр-міністр України В.Янукович

Офіційний

Зустрічі з Державним секретарем К.Райс, Міністром енергетики С.Бодменом, радником Президента США з питань національної безпеки С.Хедлі, а також представниками керівництва Конгресу США, в МВФ, Світовому Банку, Офісі Торгового представника США; виступ в Центрі міжнародних і стратегічних досліджень; підписання програми порогових країн з Фондом «Виклики нового тисячоліття» та Угоди про науково-технічне співробітництво

04-08.12.06

Міністр палива та енергетики України Ю.Бойко

Робочий

Зустрічі в Департаменті енергетики та з низкою американських енергетичних компаній. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

04-08.12.06

Заступник Міністра економіки України В.П’ятницький

Робочий

Обговорення проблематики вступу України до СОТ

13-14.12.06

Генеральний директор Національного космічного агентства України Ю.Алєксеєв

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

9-16.12.06

Народні депутати України В.Сільченко, Ю.Мірошниченко, М.Замковенко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

14-16.12.06

Віце-прем’єр-міністр України Д.Табачник

Робочий

Участь в Національній виставці України в США (м. Чикаго). Зустрічі в Державному департаменті, Конгресі США та з українською громадою у Вашингтоні.

21-23.01.07

Секретар РНБО України В.Гайдук

Робочий

Обговорення з американською стороною актуальних питань двосторонньої співпраці. З нагоди відзначення 88-ї річниці ухвалення Акту Злуки УНР та ЗУНР покладання квітів біля пам’ятника Т.Шевченку, зустріч з керівниками українських громадських організацій та членами Коаліції за безпеку і демократію в Україні

30.01 – 02.02.07

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони А.Кінах

Робочий

Обговорення з американською стороною актуальних питань двосторонньої співпраці. Зустрічі в Конгресі, Торговельній Палаті США, українсько – американській Діловій раді, з представниками Коаліції за стабільну і демократичну Україну та українською громадою США

20-24.02.07

Заступник Міністра економіки України В.П’ятницький

Робочий

Участь в двосторонніх міжвідомчих консультаціях (Міжвідомча координаційна група). Закладено основи для розробки «Дорожньої карти» двосторонніх відносин на найближчі роки. Обговорення проблематики вступу України до СОТ

27.02-03.03.07

Народні депутати України Є.Корнійчук та О.Фельдман

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

28.02-2.03.07

Візит лідера БЮТ народного депутата України Ю.Тимошенко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

12-16.04.07

Міністр економіки України А.Кінах

Робочий

Участь у весняних зборах Керуючих СБ та МВФ. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

18-25.04.07

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В.Фролов

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

25-30.04.07

Група міжпарламентського співробітництва Україна-США у складі народних депутатів України О.Білоруса, О.Білозір, Л.Кожари, В.Лук‘янова

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема у сфері міжпарламентського співробітництва

29.04-01.05.07

Міністр закордонних справ України А.Яценюк

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Переговори з Державним секретарем К.Райс, в Офісі Торговельного Представника США, зустріч з провідниками української громади

29.04.-04.05.07

Заступник Міністра економіки України В.П’ятницький

Робочий

Переговори з Офісом Торговельного представника США з проблематики вступу до СОТ

16-20.07.07

Народні депутати України – глава парламентської більшості Р.Богатирьова та Д.Святаш

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

09-15.09.07

Заступник Міністра економіки України Н.Бойцун

Робочий

Зустрічі з представниками Українсько – американської Ділової ради, консультації в Департаменті торгівлі США, МСС

22-28.09.07

Заступник Міністра палива та енергетики України В.Макуха

Робочий

Зустрічі в Державному департаменті та Департаменті енергетики, з енергетичними компаніями США. Обмін досвідом з розвитку альтернативних та відновлювальних видів палива

23.09.07

Міністр закордонних справ України А.Яценюк

Офіційний

Участь в роботі 62-ї сесії ГА ООН, зустріч з Державним Секретарем США К.Райс

16-17.10.07

Заступник Міністра закордонних справ України А.Веселовський

Робочий

Участь в міжнародній конференції циклу «Шлях України до зрілої національної державності» на тему «Відносини між Україною та ЄС», зустрічі в Держдепартаменті США

18-23.10.07

Міністр економіки України А.Кінах

Офіційний

Участь у Щорічних зборах Керуючих Світового банку та МВФ. Зустрічі в Держдепартаменті, Конгресі, Міністерстві торгівлі, Офісі Торговельного представника США

30.10.07

Заступник Міністра закордонних справ України А.Веселовський

Робочий

Участь в зустрічі Національних координаторів ГУАМ та Генерального секретаря ГУАМ з керівництвом Держдепартаменту США

6-8.11.07

Голова Адміністрації Державної прикордонної служби М.Литвин

Робочий

Зустрічі в Держдепартаменті, Міністерстві енергетики, Міністерстві оборони, МСС з питань співпраці у сфері посилення прикордонного контролю та запобігання переміщенню ядерних матеріалів

31.03-03.04.08

Перший заступник Міністра юстиції України Є.Корнійчук

Робочий

Участь у засіданні арбітражного трибуналу міжнародного Центру по врегулюванню інвестиційних спорів

10-14.04.08

Перший заступник Міністра фінансів України І.Уманський

Робочий

Участь в Весняному засіданні Ради керуючих МВФ та Світового Банку

15-18.04.08

Міністр юстиції України М.Оніщук

Робочий

Обговорення питань двостороннього співробітництва у сфері кримінального судочинства, запобігання та боротьби з корупцією, реформування кримінальної юстиції та системи правосуддя

27-30.05.08

Заступник Міністра закордонних справ України О.Горін

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

16-18.06.08

Генеральний директор Національного космічного агентства України Ю.Алєксеєв

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

02.07.08

В.о.Першого заступника Міністра закордонних справ України Ю.Костенко

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

15.07.08

Заступник Міністра закордонних справ України О.Горін

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

26-29.07.08

Народні депутати України Г.Герман, О.Доній, К.Ляпіна, Ж.Шпенов

Робочий

На запрошення Комісії сприяння демократії по програмі міжпарламентських обмінів

23-30.08.08

Секретар РНБО України Р.Богатирьова

Робочий

Участь в заходах, передбачених програмою Конвенту Демократичної партії США в м.Денвер (шт.Колорадо), переговори з представниками Адміністрації США з актуальних питань двостороннього і міжнародного порядку денного

22-24.09.08

Президент України В.Ющенко

Робочий

Участь в роботі 63-ї сесії ГА ООН. Зустрічі з урядовими, діловими та політологічними колами, лідерами єврейських організацій, відвідання Нью-Йоркської фондової біржі, виступ перед представниками Ради зовнішніх зносин та Національного географічного товариства США

22-24.09.08

Члени Постійної делегації Верховної Ради України у ПА ОБСЄ на чолі з головою комітету у закордонних справах О.Білорусом

Робочий

Участь в засіданні ПА ОБСЄ та семінарі з питань конгресових та президентських виборів у США

29.09.08

Президент України В.Ющенко

Робочий

Переговори з Президентом США Дж.Бушем. Виступ в Національному прес-клубі США, зустріч з діловими колами, покладання квітів до пам‘ятника Т.Г.Шевченку

10-13.10.08

Перший заступник Міністра економіки України А.Максюта

Робочий

Участь у Щорічних зборах Ради керуючих МВФ та Світового Банку

10-13.10.08

Заступник Міністра закордонних справ України О.Купчишин

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

13-15.10.08

Голова Державного Казначейства України Т.Слюз

Робочий

Участь у семінарі міжнародної Асоціації казначейських служб

15-16.10.08

Заступник Міністра палива та енергетики України В.Макуха

Робочий

Участь в конференції «Регіональні пріоритети України»

04.11.08

Заступник Міністра освіти і науки України М.Стріха

Робочий

Зустріч з керівництвом Фонду цивільних досліджень і розвитку США

04-05.11.08

Голова Верховної Ради України А.Яценюк

Робочий

Зустрічі з високопосадовцями Міжнародного Валютного Фонду і Світового Банку

01-06.11.08

Заступник Міністра освіти та науки України М.Стріха

Робочий

Зустрічі з керівництвом Фонду США з питань досліджень і розвитку. Обговорення перспектив подальшого співробітництва.

04-07.11.08

Голова міжвідомчої Комісії з питань біологічної і генетичної безпеки при РНБО України, академік С.Комісаренко

Робочий

Участь в конференції щодо подвійного використання наукових досягнень.

1-3.12.08

Дружина Президента України К.Ющенко

Робочий

Участь у церемонії освячення місця спорудження у м. Вашингтоні пам’ятника жертвам Голодомору.

1-3.12.08

Делегація на чолі з заступником Міністра транспорту і зв’язку України – Головою Державної авіаційної адміністрації О.Давидовим

Робочий

Участь у міжнародному форумі з питань глобальної безпеки польотів. Зустрічі з американськими партнерами.

18-19.12.08

Міністр закордонних справ України В.Огризко

Робочий

Зустріч з Державним секретарем США К.Райс. Підписання Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США.

02-06. 02.09

Народні депутати України – голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності В.Швець, голова Комітету з питань правової політики С.Міщенко, заступник голови Комітету у закордонних справах Л.Кожара, голова підкомітету з питань видатків державного бюджету П.Жебрівський, П.Онгурян, М.Соколов

Робочий

Участь в заходах в рамках Національного молитовного сніданку на запрошення членів Сенату США.

08-14.02.09

Заступник Глави Адміністрації Держприкордонслужби України О.Мельников

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

24-25. 02.09

Делегація України на чолі з Директором ДКО ВТС МЗС України О.Никоненком

Робочий

Участь у засіданні Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

26-28. 02.09

Перший заступник Міністра закордонних справ України В.Хандогій

Робочий

Зустрічі в Держдепартаменті та РНБ США. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

24.03.09

Заступник Міністра закордоних справ України О.Купчишин

Робочий

Проведення українсько-американських консультацій з консульських питань.

07-15.03.09

Заступник Міністра юстиції України А.Богдан

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

07-15.03.09

Заступник Голови Держкомітету України з земельних ресурсів Д.Завтуров

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

11-15.04.09

Секретар РНБО України Р.Богатирьова

Робочий

Зустрічі в РНБ, Офісі Віце-президента, Держдепартаменті, Міноборони, Міненергетики США. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

13-16.04.09

Заступник Міністра економіки України Н.Бойцун

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

21-26.04.09

Віце-прем’єр-міністр України Г.Немиря

Робочий

Участь у Весняних зборах Ради керуючих МВФ та СБ. Проведення двосторонніх зустрічей з американською стороною.

24-27.04.09

Голова Національного банку України, Керуючий від України в МВФ

В.Стельмах

Робочий

Участь у Весняних зборах Ради керуючих МВФ та СБ.

16-23.05.09

О.Рябека, І.Калетник, Ю.Мірошниченко, О.Новіков, С.Власенко, В.Ар’єв (депутати ВР України), В.Бедриківський (Перший заступник Міністра внутрішніх справ України), В.Бухарієв (Перший заступник Голови Державної податкової інспекції), А.Богдан (Заступник Міністра юстиції України)

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва, пов’язаних з діяльністю корпорації «Виклики тисячоліття».

12-15.10.09

Офіційна делегація України на чолі з Міністром економіки Б.Данилишиним

Робочий

Участь у Другому засіданні українсько-американської Ради з торгівлі й інвестицій.

13-15.10.09

Віце-прем’єр-міністр України Г.Немиря

Робочий

Обговорення питань двостороннього співробітництва України зі США, а також МВФ.

28.10.09

Заступник Міністра палива й енергетики С.Павлуша, представник Президента України з міжнародної енергетичної безпеки Б.Соколовський, спеціальний представник з питань енергетики МЗС України В.Княжницький, Віце-президент НАЕК «Енергоатом» О.Кравець

Робочий

Для участі в установчому засіданні робочої Групи з питань енергетичної безпеки.

6-8.12.09

Віце-прем’єр-міністр України Г.Немиря, В.о. Міністра фінансів І.Уманський

Робочий

Обговорення актуальних питань українсько-американського співробітництва в торговельно-економічній сфері та взаємодії України з МВФ.

8-9.12.09

Народні депутати України І.Гринів, Р.Зварич, В.Каськів, Ю.Мирошниченко

Робочий

Участь у конференції з проблематики України, організованій Атлантичною Радою США, низка зустрічей в урядових інституціях США.

9.12.09

Делегація на чолі з заступником Міністра закордонних справ України К.Єлісєєвим

Робочий

Проведення інавгураційного засідання українсько-американської Комісії стратегічного партнерства.

9-12.12.09

Міністр закордонних справ України П.Порошенко

Робочий

Зустрічі з Держсекретарем США Х.Клінтон, радниками Президента і Віце-Президента США з питань національної безпеки, відповідно Дж.Джоунзом та Е.Блінкеном, а також в Конгресі та МВФ.

16-21.12.09

Віце-прем’єр-міністр України Г.Немиря, В.о. Міністра фінансів І.Уманський,

Перший заступник міністра юстиції України Є.Корнійчук

Робочий

Обговорення актуальних питань співробітництва України зі США та МВФ.

10-15.01.10

Перший заступник Міністра юстиції Є.Корнійчук, заступник Міністра праці та соціальної політики Л.Савенко, перший заступник Голови Державної міграційної служби України С.Радутний

Робочий

Участь в українсько-американських консультаціях з питань міграції.

11-14.04.10

Президент України В.Янукович на чолі делегації України у складі Глави Адміністрації Президента С.Льовочкіна, Міністра закордонних справ К.Грищенка, Міністра палива і енергетики Ю.Бойка, Міністра фінансів Ф.Ярошенка та інших високопосадовців

Робочий

Участь у Саміті з ядерної безпеки. Зустріч із Президентом США Б.Обамою, керівництвом МВФ, Світового Банку, Міністерства фінансів США, лідерами низки іноземних держав.

12-18.04.10

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Г.Воробйов

Робочий

Обговорення актуальних питань співробітництва.

23-27.04.10

Віце-прем’єр-міністр України С.Тігіпко

Робочий

Участь у Весняних зборах МВФ і Світового банку.

19-25.09.10

Візит Міністра аграрної політики України М.Присяжнюка

Робочий

Обговорення можливості розширення співробітництва у сільському господарстві.

27-29.09.10

Делегація у складі представників центрального апарату Міноборони та Генерального штабу ЗСУ на чолі із заступником міністра оборони Б.Андресюком

Робочий

Участь у двосторонніх консультаціях з питань оборони.

26.09.– 1.10.10

Делегація Міністерства транспорту та зв’язку України на чолі з Заступником Голови Укрморрічфлоту В.Сударєвим

Робочий

Ознайомлення з діяльністю Берегової охорони США у сфері забезпечення безпеки портів та пошуку і рятування на морі.

6 – 11.10.10

Делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром України С.Тігіпком

Робочий

Участь у щорічних зборах Ради керуючи МВФ та Світового Банку.

20-21.10.10

Народний депутат Ю.Мірошеніченко, Заступник Міністра закордонних справ О.Горін

Робочий

Участь в Міжнародній конференції, присвяченій відносинам України з РФ та ФРН (м.Вашингтон). Зустрічі в Адміністрації США.

3-5.11.10

Делегація України на чолі з Міністром охорони навколишнього природного середовища В.Злочевським.

Робочий

Участь у Міжнародній конференції із питань сланцевого газу (м.Форт Уорс, штат Техас).

14-10.11.10

Делегація України на чолі з Генеральним директором Національного космічного агентства України Ю.Алексєєвим

Робочий

Участь в 50-му Саміті Голів національних космічних агентств.

17-18.12.10

Перший заступник Генерального прокурора України Р.Кузьмін

Робочий

Консультації в рамках надання правової допомоги між Україною і США.

13-15.02.11

Міністр закордонних справ України К.Грищенко.

До складу делегації увійшли Перший заступник Глави Адміністрації Президента України І.Акімова, Міністр енергетики та вугільної промисловості Ю.Бойко, Міністр юстиції О.Лавринович, а також заступники Міністра закордонних справ, Міністра економічного розвитку і торгівлі, Міністра оборони

Робочий

Третє засідання Комісії стратегічного партнерства. Міністр закордонних справ України К.І.Грищенко провів зустрічі з Держсекретарем США Х.Клінтон, в РНБ, Конгресі США, виступив з промовою в Фонді Карнегі за міжнародний мир. Члени української делегації провели зустрічі зі своїми американськими колегами.

2-3.03.11

Заступник Міністра закордонних справ України О.Горін

Робочий

Проведення засідання Українсько-американської Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

14-18.04.11

Віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики України С.Тігіпко

Робочий

Участь у весняних зборах керуючих Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

1-7.05.11

Група депутатів від Партії Регіонів на чолі з Л.Кожарою. До складу делегації ввійшли народні депутати Л.Кожара, О.Бондаренко, М.Луцький, В.Калюжний, О.Плотніков

Робочий

Проведення зустрічей та встановлення безпосередніх контактів з представниками РНБ, Держдепартаменту, Конгресу, політологічних та неурядових організацій, української громади, обговорення актуальних питань двостороннього порядку денного.

3-6.05.11

Міністр надзвичайних ситуацій України В.Балога.

Робочий

Проведено двосторонні зустрічі з Конгресменом Дж.Герлахом та директором Національного Бюро з виявлення радіаційних матеріалів У.Стерном, зустрічі з керівництвом Агентства з торгівлі та розвитку США, з провідниками української громади в США. Міністр В.Балога взяв участь, в якості головного доповідача у роботі Міжнародної конференції «25 років трагедії Чорнобиля: наслідки ядерної катастрофи», яка відбулася в Конгресі США.

16-17.06.11

Делегація у складі Міністра фінансів України Ф.Ярошенка та Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ю.Бойка

Робочий

Проведення консультацій з МВФ.

17-19.07.11

Міністр надзвичайних ситуацій В. Балога

Робочий

Ознайомлення з технологіями управління при виникненні надзвичайних ситуацій, обладнанням та послугами, необхідними для забезпечення взаємодії рятувальних правоохоронних та медичних служб. Окрему увагу було приділено підготовці до чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 та запровадженню єдиної системи екстреного виклику для населення «112».

21-24.08.11

Делегація України у складі Міністра фінансів Ф.Ярошенка та Міністра енергетики та вугільної промисловості Ю.Бойка

Робочий

Проведення консультацій з МВФ.

20-22.09.11

Президент України В.Янукович

Робочий

Участь у роботі ГА ООН, а також у саміті американсько-бразильського Партнерства «Відкриті уряди», під час якого Президент оголосив про приєднання України до ініціативи. Відбулась двостороння зустріч з Президентом США Б.Обамою.

20-22.09.11

Міністр закордонних справ К.Грищенко

Робочий

Участь у роботі ГА ООН. 26 вересня 2011 року в Нью-Йорку Міністр закордонних справ України К.Грищенко та Державний секретар США Х.Клінтон підписали Меморандум щодо взаєморозуміння відносно співпраці в питаннях ядерної безпеки.

21-26.09.11

Віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики України С.Тігіпко

Робочий

Участь у щорічних зборах Ради керуючих в Міжнародному валютному фонді та Світовому банку.

19-20.10.11

Делегація у складі Народного депутата Ю.Мірошниченка, директора департаменту інформаційної політики О.Волошина, заступника директора департаменту європейської інтеграції АПУкраїни Є.Бурката, Посла України в Туреччині С.Корсунського

Робочий

Участь у міжнародній конференції «Україна на шляху до зрілої державності».

Відбувся обмін думками з широкого кола питань щодо проблематики європейської інтеграції нашої держави, а також українсько-польських та українсько-турецьких відносин. Члени української делегації провели низку двосторонніх зустрічей у Білому домі, Державному департаменті та Конгресі.

8-10.12.11

Заступник Міністра закордонних справ П.Клімкін. До складу делегації увійшли Голова Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Б.Тарасюк, народні депутати В.Коновалюк, С.Соболєв, Голова Наглядової ради НБУ П.Порошенко.

Робочий

Участь у конференції «Відкрита Україна в євроатлантичному просторі: рекомендації до дії». Відбулись окремі зустрічі П.Клімкіна з представниками Держдепартаменту та Конгресу США.

20.01.12

Заступник Міністра закордонних справ України П.Клімкін

 

Робочий

Зустрічі у Держдепартаменті та Конгресі США з метою обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

23-24.01.12

 

Перший Віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та торгівлі України А.Клюєв

 

Робочий

Проведення переговорів з керівництвом МВФ.

31.01-03.02.12

Радник Президента України – Керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Г.Герман та делегація народних депутатів України, до якої увійшли: С.Ківалов, Л.Кожара, П.Жебрівський, В.Скубенко, О.Горошкевич, В.Швець, Ю.Мірошниченко, О.Оробець, П.Унгурян, М.Соколов

Робочий

Участь у щорічному Національному молитовному сніданку за участі Президента США Б.Обами.

15-16.03.12

Міністр аграрної політики і продовольства України М.Присяжнюк.

 

Робочий

Презентація проекту Стратегії нової аграрної політики України. Переговори з Світовим банком щодо фінансування аграрних реформ в Україні.

 

3-5.04.12

 

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України І.Акімова.

 

Робочий

Участь в конференції на тему «Чи можуть відбутися реформи в Україні?» («Can Ukraine reform»), організованою Фондом Карнеґі за міжнародний мир.

 

19-23.04.12

Голова Національного банку України С.Арбузов.

Робочий

Участь у весняних зборах керуючих Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

23-25.04.12

Заступник міністра закордонних справ України - керівник апарату П.Клімкін

Робочий

Проведення засідання Українсько-американської Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

20-21.05.12 

Президент України В.Янукович

Робочий

Участь у зустрічі глав держав та урядів країн-членів НАТО і партнерів, що беруть участь у Міжнародних силах сприяння безпеці в Афганістані (м.Чикаго, США).

20-25.05.12

Міністр закордонних справ України К.Грищенко

Робочий

Участь у зустрічі глав держав та урядів країн-членів НАТО і партнерів, що беруть участь у Міжнародних силах сприяння безпеці в Афганістані. Зустрічі у Держдепаратменті США та по лінії ООН  (мм.Чикаго, Вашингтон, Нью-Йорк, США).

31.05-01.06.12

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ю.Бойко

 

Робочий

Участь у четвертому засіданні українсько-американської Робочої групи з питань енергетичної безпеки.

 

26-27.06.12

Міністр фінансів України Ю.Колобов

 

Робочий

Проведення переговорів з керівництвом МВФ.

 

21-25.07.12

Заступник Міністра соціальної політики України Л.Дроздова

Робочий

Зустрічі у Держдепартаменті, Конгресі США, Світовому банку, Агентстві міжнародного розвитку США. Обговорення питань співпраці у сфері протидії торгівлі людьми, питань гендерної рівності та реабілітації людей з обмеженими можливостями.

 

30.07-02.08.12

Заступник Міністра закордонних справ України А.Олефіров

Робочий

Участь у четвертому засіданні українсько-американської Ради з торгівлі та інвестицій.

31.07.12

 

Перший Віце-прем’єр-міністр України В.Хорошковський

Робочий

Участь у четвертому засіданні українсько-американської Ради з торгівлі та інвестицій.

 

10-14.09.12

 

Перший Віце-прем’єр-міністр України Б.Колесніков

 

Робочий

Переговори щодо поглиблення секторального співробітництва між Україною та США, зокрема у сфері транспорту та комунікацій.

18-22.09.12

 

Голова Національного банку України С.Арбузов

До складу делегації увійшли Міністр фінансів України Ю.Колобов, Міністр аграрної політики та продовольства України М.Присяжнюк, Міністр екології та природних ресурсів України Е.Ставицький, Голова Державної податкової служби України О.Клименко та Голова митної служби України І.Калетник

Робочий

Проведення переговорів з керівництвом МВФ, двосторонніх зустрічей.

 

18-23.09.12

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр охорони здоров’я України Р.Богатирьова

Робочий

У рамках візиту відбулися зустрічі з Міністром з питань охорони здоров’я і соціальних служб США К.Сібеліус, Співголовою сенатського комітету в закордонних справах, сенатором Р.Лугаром, Глобальним координатором США з питань боротьби зі СНІД послом Е.Гусбі.

24-26.09.12

 

Президент України В.Янукович 

Робочий

Участь у засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, низка двосторонніх зустрічей, у т.ч. з Президентом США Б.Обамою.

24-26.09.12

 

Міністр закордонних справ України К.Грищенко

Робочий

Участь у засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Двосторонні зустрічі, в т.ч. із спеціальним посланником, координатором з питань міжнародної енергетики Державного департаменту США К.Паскуалем.

18-20.11.12

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини В.Лутковська

Робочий

Проведені зустрічі з заступниками помічника Державного секретаря США Т.Мелією та Д.Расселом, Директором з питань Євразії Офісу з питань підтримання обвинувачення за кордоном, правової допомоги та підготовки Кримінального департаменту Міністерства юстиції США К.Ньюкоуме, членами Гельсінської комісії Конгресу США та Президентом «Freedom House» Д.Креймером.

29.11–1.12.12

Міністр закордонних справ України К.Грищенко.

Робочий

Участь у міжнародній конференції «Україна у Вашингтоні 2012».

Зустрічі з Першим заступником Держсекретаря США В.Бернсом, членом Палати представників, Головою Гельсінської комісії США К.Смітом, Головою сенатського комітету у закордонних справах Р.Лугаром, Послом з особливих доручень з глобальних питань жінок Держдепартаменту США М.Вервір.

19-23.02.13

Радник Президента України А.Портнов

Робочий

В рамках візиту відбулися зустрічі з представниками Держдепартаменту США, Міністерства юстиції, Верховного суду, Судової адміністрації федеральних судів.

Участь в черговому засіданні Робочої групи з питань політичного діалогу і верховенства права в рамках Українсько-американської Комісії стратегічного партнерства.

21-23.02.13

Заступник Міністра закордонних справ України А.Олефіров

Робочий

Участь в черговому засіданні Робочої групи з питань політичного діалогу і верховенства права в рамках Українсько-американської Комісії стратегічного партнерства.

11-15.03.13

Голова Державної інспекції ядерного регулювання України О.Миколайчук

 

 Робочий

Участь у роботі 25-ї щорічної Інформаційної конференції, організованої Комісією ядерного регулювання США, проведення двосторонніх зустрічей.  

12-15.03.13

 

 

Начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник В.Замана  Робочий Відбулися зустрічі з Верховним Головнокомандувачем Стратегічного командування НАТО з трансформації генералом Ж.Паломеросом, керівництвом Міністерства оборони та Держдепартаменту США, тощо.
01-4.04.13

Уповноважений Президента України з прав дитини Ю.Павленко

 
Робочий  Ю.Павленко провів зустрічі із Cпеціальним радником Державного секретаря США з питань дітей С.Джекобс та Комісаром з питань дітей, молоді та спорту Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики США Б.Самуельсом.
 14-19.04.13 Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України В.Каськів  Робочий Участь в енергетичній конференції «Exelerate Energy’s 2013 First Solutions Conference», «17-й Міжнародній виставці-конференції з питань зрідженого газу» та проведення переговорів з американськими енергетичними компаніями.
 18-22.04.13 Делегація України на чолі з Головою Національного банку України І.Соркіним   Робочий Участь у Весняних зборах Керуючих Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

 

06-10.05.2013

Міністр закордонних справ України – Діючий голова ОБСЄ Л.Кожара

 

 Робочий

Відбулися зустрічі з Державним секретарем США Дж.Керрі, Генеральним секретарем ООН Бан Кі-муном, керівництвом профільних підкомітетів Конгресу США, а також з представниками ділових кіл, єврейських організацій, лідерами української діаспори.

Л.Кожара представив плани реалізації пріоритетів головування України в ОБСЄ у 2013 р. під час брифінгу в РБ ООН та у ході слухань у Конгресі США.

17.05.2013

Міністр аграрної політики та продовольства України М.Присяжнюк

 Робочий

М.Присяжнюк зустрівся з керівництвом Міністерства сільського господарства, Міністерства фінансів та Державного департаменту США, а також з представниками Міжнародної фінансової корпорації та Корпорації закордонних приватних інвестицій США.

 23-24.09.2013 Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України В.Каськів  Робочий

Обговорення з американською стороною питань співробітництва в енергетичній сфері.

 23-25.09.2013 Президент України В.Янукович   Робочий Участь у засіданні 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, проведення двосторонніх зустрічей.
22-26.09.2013 Міністр закордонних справ України Л.Кожара   Робочий Участь у засіданні 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, проведення двосторонніх зустрічей.
28.10.2013

Віце-прем’єр-міністр України Ю.Бойко

 Робочий

Відбулися зустрічі із заступником Міністра енергетики США Д.Понеманом та провідними представниками американської аерокосмічної галузі.

11-13.11.2013 

Заступник Міністра соціальної політики України Л.Дроздова

Робочий  Проведення українсько-американських консультацій з протидії торгівлі людьми
 7-11.01.2014 Голова Державного космічного агентства України Ю.Алексєєв  Робочий  Участь у Міжнародному урядовому форумі з питань освоєння космосу та Саміті глав космічних агентств, а також проведення зустрічей з керівництвом НАСА
16.01.2014

Делегація на чолі з Керівником Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Л.Волинець

Робочий

Участь у першому засіданні Спільної українсько-американської робочої групи з питань міждержавного усиновлення.

27-29.01.2014  Заступник Міністра закордонних справ України А.Олефіров  Робочий

Відбулися зустрічі із заступником помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Е.Рубіним та заступником помічника Держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці Т.Меліа

24.02.2014

Голова Державної служби інтелектуальної власності України М.Ковіня 

Робочий

Участь у щорічних відкритих слуханнях присвячених перегляду «Спеціальної доповіді 301» щодо порушення прав інтелектуальної власності в різних країнах світу.

М.Ковіня провів двосторонні зустрічі з керівництвом Офісу Торговельного представника США та Міжнародного альянсу інтелектуальної власності.

12-14.03.2014

 

 Прем'єр-міністр України А.Яценюк  Робочий

Зустрічі з Президентом США Б.Обамою, Держсекретарем США Дж.Керрі, членами Конгресу США, а також керівництвом МВФ та Світового Банку. Участь у засіданні РБ ООН у м.Нью-Йорк.

10-13.04.2014

Голова Національного банку України С.Кубів, Міністр фінансів України О.Шлапак та Міністр економічного розвитку П.Шеремета

Робочий

Участь в офіційних заходах Весняних зборів МВФ.

Зокрема відбулися переговори української делегації з керівництвом МВФ, Групи Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Чорноморського банку торгівлі та розвитку, Державного департаменту США, інших державних органів цієї та інших країн, а також з керівниками центральних банків Австрії, Канади, Кіпру, Нідерландів та Польщі.

14-15.04.2014

Міністр фінансів України О.Шлапак

 Робочий

Зустріч з Міністром фінансів США Дж.Лью. У ході візиту було підписано угоду між Україною та США (Міжнародне агентство розвитку США) про надання кредитних гарантій Україні на суму 1 млрд. дол. США.

23-26.04.2014

Заступник Міністра закордонних справ України Д.Лубківський

 Робочий Проведення зустрічей із помічником Держсекретаря США В.Нуланд, заступником помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Е.Рубіним та заступником Держсекретаря США з питань економічного розвитку, енергетики та навколишнього середовища К.Новеллі, а також представниками української громади та єврейських організацій. 
 16-18.06.2014

Міністр екології та природних ресурсів України А.Мохник

 Робочий Участь у міжнародній конференції «Наш океан», яка відбулася у м. Вашингтон за сприяння Державного департаменту США.
 17-20.06.2014

Міністр освіти і науки України С.Квіт

 Робочий Участь у конференції «Щорічний табель України».
 8-12.07.2014

Делегація України на чолі з заступником Голови Державного космічного агентства С.Засухою 

 Робочий

Участь в українсько-американському авіаційно-космічному форумі та проведення двосторонніх зустрічей. 

 29.07.2014

Міністр закордонних справ України П.Клімкін 

 Робочий

Зустрічі з радником Президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс, Віце-президентом Дж.Байденом, Держсекретарем США Дж.Керрі, членами Конгресу США.

18.09.2014

Президент України П.Порошенко

Робочий 

Зустрічі з Президентом США Б.Обамою, Віце-Президентом США Дж.Байденом, Держсекретарем Дж.Керрі. В рамках візиту П.Порошенко виступив з промовою в Конгресі США.

23-25.09.2014

Віце-прем'єр міністр України О.Сич

Робочий

Участь у роботі круглого столу щодо прогнозу внутрішньо- та зовнішньополітичних (безпекових) пріоритетів роботи українського парламенту наступного (VIII) скликання.

24-25.09.2014  Прем'єр-міністр України А.Яценюк Робочий

Участь в роботі 69-ї сесії Генасамблєї ООН у м. Нью-Йорк.

26.09.2014

Міністр охорони здоров’я України О.Мусій 

Робочий

Участь у Зустрічі високого рівня з питань порядку денного охорони здоров’я.

8-14.10.2014

 

Голова Національного банку України В.Гонтарева, Міністр фінансів України О.Шлапак

 Робочий

Участь в офіційних заходах Щорічних зборів Ради керуючих в МВФ та Світовому банку. 

27-30.01.2015

 

Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату В.Пристайко

 Робочий

Зустрічі в Білому домі, Конгресі, Держдепартаменті, участь у конференції «На шляху до Трансатлантичної стратегії для Східної Європи»

 23.02.2015

Міністр закордонних справ України П.Клімкін

 Робочий

Участь у дебатах ООН на тему «Забезпечення міжнародного миру і безпеки», м. Нью-Йорк

 24-26.02.2015

Перший Віце-спікер Верховної Ради України А.В.Парубій

 Робочий

Зустрічі в Конгресі, РНБ, Держдепартаменті США

 

 Візити високопосадовців США в Україну

01.08.91

Президент США Дж.Буш - старший

Робочий

Виступ в Верховній Раді України із застереженнями, пов’язаними з розпадом СРСР

09.05.93

Посол з особливих доручень, спеціальний радник Держсекретаря США із зв’язків з новими незалежними державами С.Телбот

Робочий

Пропозиція американської сторони розробити і підписати на найвищому рівні українсько-американську Хартію про партнерство, дружбу і співробітництво

24–25.10.93

Державний секретар США У.Крістофер

Офіційний

Домовленість про сприяння США приєднанню України до ГАТТ, налагодженню конструктивного співробітництва з МВФ та МБРР

14.03.94

Міністр оборони США У.Перрі

Робочий

Обговорення широкого кола питань військово-політичного співробітництва, зокрема щодо демонтажу пускових установок ядерних ракет на території України

11-12.05.95

Президент США У.Клінтон

Робочий

Підписання Спільної заяви Президентів України і США, у якій з американського боку висловлено підтримку процесів демократичних і ринкових перетворень в Україні, її політичного суверенітету, територіальної цілісності

14.04.00

Держсекретар США М.Олбрайт

Робочий

Обговорення широкого кола питань двостороннього співробітництва, підготовка візиту Президента США в Україну

5.06.00

Президент США У.Клінтон

Робочий

Підписання низки двосторонніх угод, зокрема з питань поглиблення інвестиційної і торговельної співпраці, вступу України до СОТ, співробітництва у сфері науки й технологій

5.06.01

Міністр оборони США Д.Рамсфельд

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

24-25.08.01

Радник Президента США з питань національної безпеки К.Райс

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

25.03.04

Перший заступник Держсекретаря США Р.Армітедж

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

12-13.08.04

Міністр оборони США Д.Рамсфельд

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

23.01.05

Спеціальний посланник Президента, Держсекретар США К.Пауел

Робочий

Участь в офіційних заходах з інавгурації Президента України; В.Ющенку передано запрошення Президента Дж.Буша відвідати з візитом США

06-08.07.05

Помічник Державного секретаря США Д.Фрід

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

31.08.05

Голова Комітету з міжнародних відносин Палати представників Конгресу США Г.Хайд

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

02.09.05

Заступник Помічника Державного секретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

13.09.05

Міністр оборони США Д.Рамсфельд

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

06.10.05

Заступник Помічника Державного секретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

30.11-2.12.05

Заступник Держсекретаря США П.Добрянські

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, участь в установчій зустрічі Спільноти демократичного вибору

7.12.05

Держсекретар США К.Райс

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

23-24.01.06

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Д.Фрід

Робочий

Участь в якості співголови американської частини двосторонньої Міжвідомчої координаційної групи в Другому засіданні МКГ

13.02.06

Глава республіканської більшості Сенату США Б.Фріст

Робочий

Зустрічі з керівництвом України з актуальних питань двосторонньої співпраці

17.02.06

Перший заступник Міністра торгівлі США Д.Семпсон

Робочий

Повідомлення про визнання США ринкового статусу української економіки, завершення двосторонніх переговорів в рамках приєднання України до СОТ; обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

3.03.06

Заступник Держсекретаря США П.Добрянскі

Робочий

Участь в Форумі Спільноти демократичного вибору. Зустрічі з вищим керівництвом України для обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

11.04.06

Делегація керівництва Сенату США на чолі з главою республіканської більшості Б.Фрістом

Робочий

Зустрічі з вищим керівництвом України для обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема у міжпарламентській сфері

21.04.06

Заступник радника Президента США з питань національної безпеки Дж.Крауч

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

29.05.06

Делегація керівництва Палати Представників США - заступник голови республіканської більшості Р.Блант і заступник голови демократичної меншості С.Хойєр

Робочий

Зустрічі з вищим керівництвом України для обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема у міжпарламентській сфері

30.05.06

Делегація Конгресу США на чолі з координатором більшості в Палаті Представників Р.Блантом

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

28.07.06

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

04-06.10.06

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

27.09.06

Міністр освіти США М.Спеллінгз

Робочий

Участь в урочистостях з нагоди 65-ї річниці трагедії у Бабиному Яру. Обговорення низки питань українсько-американського співробітництва в освітній та гуманітарній сферах

15-17.11.06

Помічник Державного секретаря США Д.Фрід

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці

03.04.07

Делегація Комісії сприяння демократії Конгресу США на чолі з Д.Прайсом

Робочий

Обговорення актуальних питання двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

05-09.07.07

Делегація Конгресу США у складі 14 конгресменів і 1 сенатора

Робочий

Участь в річних зборах ПА ОБСЄ, обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері

02.08.07

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

22-23.10.07

Міністр оборони США Р.Гейтс

Робочий

Для участі в засіданні МО країн ПСЄ. Зустрічі з вищим керівництвом України. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

14-15.11.07

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Креймер

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

15-16.01.08

Співголова комітету Сенату США у закордонних справах сенатор Р.Лугар та Голова підкомітету Палати Представників Конгресу США з питань Європи Р.Векслер

Робочий

Зустрічі з вищим керівництвом України. Обговорення актуальних питання двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері.

23-25.01.08

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань торгівлі й бізнесу Ф.Мермуд та заступник Помічника міністра торгівлі США П.Дайк

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

24.01.08

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Д.Фрід

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці з вищим керівництвом України.

20.03.08

Делегація Комісії за сприяння демократії Конгресу США на чолі з конгресменом Д.Прайсом

Робочий

Зустрічі з вищим керівництвом України. Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері.

31.03.08-01.04.08

Президент США Дж.Буш

Державний

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Ухвалення на найвищому політичному рівні «Дорожньої карти» пріоритетів українсько-американського співробітництва, підписання в рамках візиту міжурядової Угоди про торговельне й інвестиційне співробітництво та рамкової Угоди про співробітництво в дослідженні та використанні космічного простору.

18.04.08

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Меркель

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

20-24.04.08

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань торгівлі й бізнесу Ф.Мермуд

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

22.05.08

Заступник Помічника Держсекретаря США М.Брайза

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

4-5.06.08

Міністр торгівлі США К.Гутіерес

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці. Домовленість про початок діяльності двосторонньої Ради з питань торгівлі й інвестицій.

25.07.08

Заступник Помічника Держсекретаря США Д.Меркель

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

20.08.08

Голова Комітету Сенату з національної безпеки та урядових справ сенатор Дж.Ліберман, а також член Комітету Сенату з питань ЗС США сенатор Л.Грехем

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема в міжпарламентській сфері.

30.08-1.09.08

Співголова Комітету Сенату у закордонних справах, сенатор Р.Лугар

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

4-5.09.08

Віце-президент США Р.Чейні

Офіційний

Закладення підвалин для подальшого розвитку політичного, торговельно-інвестиційного та енергетичного співробітництва двох держав.

11-12.09.08

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Д.Фрід

Робочий

Участь в якості голови американської частини двосторонньої Міжвідомчої координаційної групи в четвертому засіданні МКГ.

02.10.08

Заступник Торговельного представника США Дж.Вероно

Робочий

Участь в першому засіданні Ради з питань торгівлі та інвестицій.

9-11.11.08

Сенатор Б. Коркер, член комітету у закордонних справах та комітету з питань енергетики і природних ресурсів Cенату США

Робочий

Обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці.

13-15.04.09

Д. Рорабахер, член Комітету у закордонних справах Палати Представників Конгресу США

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

27-29.04.09

Перший заступник Держсекретаря США Дж.Стайнберг

Робочий

Зустріч із керівництвом України з проблематики співпраці у політичній та фінансово-економічній сферах.

19-20.06.09

Р.Морнінгстар, Спеціальний представник Державного департаменту США з питань енергетичної безпеки Євразії

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

22-23.06.09

К.Уїлсон, заступник Торговельного представника США з питань Європи та Близького Сходу

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

20-22.07.09

Дж.Байден, Віце-президент США

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

6-7.08.09

Делегація Конгресу США на чолі з лідером меншості у Палаті представників Джоном Бейнером

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

25.02.10

Делегація США на чолі з радником Президента США з питань національної безпеки Дж.Джоунзом

Робочий

Участь в інаугурації Президента України В.Ф.Януковича.

25-26.03.10

Заступник Помічника Держсекретаря США Даніел Рассел

Робочий

Обговорення актуальних питань співробітництва.

29.03-01.04.10

Помічник Міністра фінансів США К.Смарт

Робочий

Обговорення актуальних питань співробітництва.

20-21.05.10

Р.Морнінгстар, Спеціальний представник Державного департаменту США з питань енергетичної безпеки Євразії

Робочий

Обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

08-09.06.10

Заступник Помічника Держсекретаря США Даніел Рассел

Робочий

Обговорення актуальних питань співробітництва.

2-3.07.10

Державний секретар США Х.Клінтон

Офіційний

Зустріч із Президентом України В.Ф.Януковичем, переговори з Міністром закордонних справ України К.І.Грищенком, участь в якості співголови в другому засіданні Комісії стратегічного партнерства Україна-США. За результатами засідання КСП керівниками зовнішньополітичних відомств України і США ухвалено Спільну заяву.

8-10.09.10

Заступник держсекретаря США з політичних питань В.Бернс

Робочий

Зустрічі з керівництвом держави для обговорення широкого кола питань двостороннього співробітництва в сфері міжнародної безпеки.

09.2010

В.Ван Діпен, Перший заступник помічника Державного секретаря США з питань міжнародної безпеки і нерозповсюдження

Робочий

Участь в засіданні Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

22.09.10

Делегація з помічником Державного секретаря США з консульських питань М.Кірбі

Робочий

Проведення двосторонніх консультацій з консульських питань.

9-10.11.10

Делегація на чолі з заступником помічника Державного секретаря США Л.Гамбінером

Робочий

Участь в засіданні Робочої групи з питань науки і технологій.

15-16.11.10

Делегація на чолі з Заступником помічника Державного секретаря США з питань демократії, прав людини і праці Т.Меліа

Робочий

Участь у засіданні Робочої групи з питань політичного діалогу і верховенства права.

6-8.12.10

Посли Держдепартаменту США з глобальних питань жінок та протидії торгівлі людьми, М.Вервір та Л.Сідебака, відповідно

Робочий

Обговорення взаємодії за відповідними напрямами.

16-18.04.11

Делегація Сенату США на чолі з заступником лідера сенатської меншості (Республіканська партія) Дж.Кайлом, до складу якої також увійшли сенатори Дж.Сешнз, М.Крапо та Р.Джонсон

Робочий

Відбулися зустрічі з Міністром закордонних справ України К. Грищенком, Главою Адміністрації Президента С. Льовочкіним, опозиційними лідерами та представниками громадянського суспільства.

20.04.11

Заступник помічника Секретаря (заступник директора з питань Європи та Євразії Департаменту міжнародних фінансових відносин) Міністерства фінансів США К.Смарт

Робочий

Обговорено питання економічної ситуації в Україні, діяльності Уряду щодо покращення інвестиційного та бізнес-клімату, досягнень України на шляху впровадження реформ, а також співробітництва України з Міжнародним валютним фондом.

7-8.06.11

Делегація Конгресу США у складі голови Комітету з процедурних питань Д.Дрейера (Республіканська партія, Каліфорнія), Д.Прайса (Демократична партія, Північна Кароліна), Б.Міллера (Демократична партія, Північна Кароліна) і С.Девіс (Республіканська партія, штат Каліфорнія)

Робочий

Відбулись зустрічі з керівництвом МЗС та Мін’юсту України, представниками опозиції.

1-3.08.11

Міністр СВ ЗС США Дж. МакХью

Робочий

Участь у проведенні українсько-американських військових навчань “Репід Трайдент - 2011”. Відбулась зустріч з командувачем СВ ЗС України генерал-полковником Г.Воробйовим, в ході якої обговорювались питання співробітництва між СВ ЗС України та СВ ЗС США.

7-8.09.11

Делегація Міністерства оборони США на чолі з помічником Міністра оборони з питань міжнародної безпеки А.Вершбоу

Робочий

Участь у чергових українсько-американських консультаціях з питань оборони. Проведено двосторонні зустрічі з Президентом України В.Януковичем, Міністром оборони України М.Єжелєм, Міністром закордонних справ України К.Грищенком.

20-24.09.11

Делегація Державного департаменту та Міноборони США на чолі з помічником Державного секретаря з питань міжнародної безпеки і нерозповсюдження В. ван Діпеном.

Робочий

Обговорення широкого спектру порядку денного двосторонніх відносин у сфері нерозповсюдження, роззброєння та експортного контролю, підготовка відповідних пропозицій до розгляду під час чергового засідання Комісії стратегічного партнерства Україна – США.

3.10.11

Конгресмен Е.Енгель (Демократична партія)

Робочий

Участь в меморіальних заходах з метою вшанування 70-х роковин трагедії Бабиного Яру.

14.10.11

Спеціальний посланник Державного секретаря США з питань енергетичної безпеки Євразії Р.Морнінгстар

Робочий

Участь у засіданні українсько-американської робочої групи з питань енергетичної безпеки.

06.02.12

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Ф.Гордон

Робочий

Зустріч з Прем’єр-міністром України М.Азаровим та Міністром закордонних справ України К.Грищенком з метою обговорення питань міжнародної безпеки, нерозповсюдження та двосторонньої торгівлі.

16.05.12

Заступник помічника Держсекретаря США Т.Меліа

Робочий

Проведення третього засідання українсько-американської Робочої групи з питань політичного діалогу та Верховенства права.

28-29.05.12

Заступник голови більшості Сенату США Р.Дурбін

Робочий

Р.Дурбін провів зустрічі з Президентом України В.Януковичем, Прем’єр-міністром України М.Азаровим та Міністром закордонних справ України К.Грищенком.

13-15.09.12

Заступник помічника Держсекретаря США Т.Меліа

Робочий

Участь у 9-й щорічній конференції «Ялтинська-Європейська стратегія».

19-20.03.13 

Заступник Держсекретаря США з політичних питань В.Шерман  Робочий

Зустрічі з представниками уряду України та опозиції. Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, в т.ч. Євроатлантичну інтеграцію України, питання енергетичної безпеки та економічні реформи. 

5.06.2013 Делегація на чолі з головою Федерального бюро розслідувань США Р.Мюллером  Робочий Зустрічі з Президентом України В.Януковичем та Головою СБУ О.Якименком. Сторони обговорили питання боротьби з кіберзлочинністю, тероризмом та транснаціональною організованою злочинністю, а також двосторонню  співпрацю з США  в рамках ОБСЄ з метою посилення безпеки в країнах-членах цієї організації.
10-11.06.2013 Конгресмен, Співголова Комісії США з питань безпеки та співробітництва в Європі, спеціальний представник з питань торгівлі людьми при Парламентській асамблеї ОБСЄ К.Сміт  Робочий Участь у заході Українського головування в ОБСЄ – Конференції високого рівня на тему: «Зміцнення ролі ОБСЄ у боротьбі проти торгівлі людьми». 
21-25.10.2013

Заступник помічника Держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці Т.Меліа

Робочий

Проведення засідання двосторонньої Робочої групи з питань політичного діалогу і верховенства права.

28.10.2013

Заступник помічника Державного секретаря США Е.Рубін

Робочий  Зустріч із заступником Міністра закордонних справ України А.Олефіровим.
12-15.11.2013 

Спеціальний посланник Держдепартаменту США з моніторингу та боротьби з антисемітизмом А.Форман 

 Робочий Проведення зустрічей з представниками облдержадміністрацій, неурядових організацій та релігійними лідерами мм. Дніпропетровськ, Київ та Львів. 
3-5.12.2013

Заступник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії  В.Нуланд

Робочий

Участь у Міністерській зустрічі ОБСЄ.

10-11.12.2013 Заступник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії  В.Нуланд   Робочий

Зустріч з Президентом України В.Януковичем.

14-15.12.2013

Сенатори США Дж.МакКейн та К.Мерфі 

 Робочий Проведення зустрічей з Президентом України В.Януковичем, Міністром закордонних справ Л.Кожарою, Секретарем РНБОУ А.Клюєвим, лідерами опозиції, представниками громадянського суспільства та громадськими активістами.
6-7.02.2014

Помічник Держсекретаря США у справах Європи та Євразії В.Нуланд

 Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також лідерами опозиції та громадянського суспільства. 

4.03.2014

Держсекретар США Дж.Керрі

 Робочий Зустрічі з в.о. Президента України О.Турчиновим, Прем’єр-міністром України А.Яценюком, Міністром закордонних справ України А.Дещицею. У ході візиту було домовлено про надання Україні фінансової допомоги у розмірі 1 млрд. дол. США.
13-14.03.2014

Сенатори Дж.МакКейн, Дж.Баррассо, Р.Дурбін, Д.Флейк, Дж.Ховен, К.Мерфі, Ш.Уайтхаус і Р.Джонсон

 Робочий Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.
18-20.03.2014

Делегація на чолі з конгресменом М.Роджерсом

 Робочий Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства. 
 20-22.03.2014

Спеціальний посланник та Координатор з питань міжнародної енергетичної політики Державного департаменту США К.Паскуаль

 

 Робочий Участь у щорічному засіданні Українсько-Американської Робочої групи з питань енергетичної безпеки, а також проведення двосторонніх зустрічей з українськими високопосадовцями.
23.03.2014

Сенатори К.Айотт та Дж.Доннеллі, конгресмен С.Лінч

 Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.

20.03.-1.04.2014

Конгресмени М.Помпео та А.Шиф

Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.

 1.04.2014

Заступник помічника МО США з питань політики Росії, України та Євразії доктор Е.Фаркас; Директор Управління стратегічного планування Об’єднаного командування ЗС США в Європі генерал-майор Р.Кіі

 Робочий

Двосторонні українсько-американські консультації з питань оборони.

 21-22.04.2014

Віце-президент США Дж.Байден

 

 Робочий Зустрічі із в.о. Президента України О.Турчиновим, Прем'єр-міністром А.Яценюком, депутатами Верховної Ради та активістами громадянського суспільства.
 21-25.04.2014

Конгресмени Е.Ройс, Е.Енгель, Дж.Герлах, Т.По, Д.Сісіллін, М.Квіглі, Л.Френкель, А.Ловенталь

 Робочий

Зустрічі з в.о. Президента України О.Турчиновим, Міністром закордонних справ України А.Дещицею депутатами Верховної Ради та активістами громадянського суспільства.

 22-24.04.2014

Сенатор Б.Коркер

 Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.

 24-25.04.2014

Сенатор К.Левін

 Робочий Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.
 25-27.04.2014

Заступник помічника Міністра торгівлі США з питань Європи та Євразії М.Мюррей

 Робочий Проведення двосторонніх зустрічей з українськими високопосадовцями.
 5-7.05.2014

Спеціальний посланник та Координатор з питань міжнародної енергетичної політики Державного департаменту США К.Паскуаль.

 Робочий

Проведення двосторонніх зустрічей з українськими високопосадовцями.

 17-18.05.2014

Конгресмени С.Чебот та С.Лінч

 

 Робочий Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.
 24-26.05.2014

Група спостерігачів на виборах Президента України у складі сенаторів Б.Кардіна, Р.Портмана, К.Айотт та конгресменів К.Сміта, С.Хойера, Б.Бургесса, С.Коена, Л.Слотер, Г.Мур

 Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.

 
 28.05.2014

Сенатор Т.Круз

 

 Робочий

Відбулися зустрічі з українськими чиновниками, а також представниками Верховної Ради України та громадянського суспільства.

 7.06.2014

Віце-президент США Дж.Байден, Помічник Держсекретаря з питань Європи та Євразії В.Нуланд, Сенатори Дж.МакКейн, Р.Джонсон та К.Мерфі; конгресвумен М. Каптур

 Робочий

Участь в інавгурації Президента України П.Порошенка. Зустрічі з Президентом України П.Порошенком, Прем’єр-міністром України А.Яценюком.

 20-22.08.2014  Сенатор Б.Нельсон  Робочий

Відбулися зустрічі з Прем’єр-міністром України А.П.Яценюком та іншими українськими посадовцями.

1.09.2014

Сенатор Р.Менендес, Голова Комітету із закордонних відносин Сенату

 

Робочий

Відбулися зустрічі з Президентом України П.О.Порошенком та українськими посадовцями. 

2-3.09.2014

Сенатор К.Левін, Голова Комітету з питань Збройних Сил Сенату

Робочий Відбулися зустрічі з українськими посадовцями.
4.09.2014

Сенатор Дж.МакКейн

 

Робочий 

Відбулися зустрічі з українськими посадовцями, представниками ЗМІ та громадських організацій.

28.09.2014

Міністр торгівлі США П.Пріцкер

Робочий

Зустріч  з Президентом України П.Порошенком та іншими високопосадовцями.

 5.10.2014

Заступник Держсекретаря США В.Нуланд 

Робочий 

Зустрічі з Президентом України П.Порошенком, Прем’єр-міністром України А.Яценюком, а також із мером Києва В.Кличком. 

20-21.11.2014

Віце-президент США Дж.Байден

 Робочий

Зустрічі з Президентом України П.Порошенком та Прем’єр-міністром України А.Яценюком. 

 5.02.2015

Державний секретар США Дж. Керрі 

 Робочий

Зустрічі з Президентом України П.Порошенком, Прем’єр-міністром України А.Яценюком, Міністром закордонних справ П.Клімкіним.