Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 09:03

Інтерв'ю Посла України в США Валерія Чалого телеканалу 112 Україна

10 листопада 2016, 19:44

Основні сигнали, які Посол України в США Валерій Чалий озвучив під час прямого ефіру телеканалу 112.ua:
- Після зміни керівництва США, Україна на даний момент зосередилася на декількох важливих питаннях, що стосуються законопроекту “Про підтримку стабільності і демократії в Україні” http://bit.ly/2eNQmzl, який вирішує багато питань, і бюджеті 2017 року.
- Майже всі ті конгресмени і сенатори - і республіканці, і демократи, - які чітко висловлювалися на підтримку України, впевнено пройшли у Конгрес, отримавши перемогу у своїх округах.
- Українська діаспора внесла свої конкретні пропозиції, які були прийняті республіканцями. У нас є чітка позиція багатьох республіканців продовжувати підтримку України. 
- Щодо тих фігур, які можуть прийти на посади міністра оборони, державного секретаря, головного радника зовнішньої політики і безпеки, це знайомі нам люди. Вони зі свого великого досвіду знають, що треба робити. Стоїть виклик, як сьогодні привернути увагу нової адміністрації до питань України. Є питання боротьби з тероризмом, є питання пріоритетів зовнішньої політики США, ми сподіваємося залишитися у топ-10 цих пріоритетів.
- Що стосується нової американської адміністрації, то вона ще має сформулювати свої короткострокові та середньострокові політичні пріоритети. Зараз розглядаються різні питання передачі влади… Також розглядається цілий ряд кандидатур на різні позиції. Я думаю, що ситуація достатньо динамічна і потребує активної роботи.

Джерело:  |  112 канал

Останні інтерв`ю

Why the U.S. needs strong and democratic Ukraine as a strategic partner | 06 вересня 2019, 22:16

Інтерв`ю | Автор: Embassy of Ukraine in the USA

Інтерв'ю Посла України в США Валерія Чалого Телевізійній Службі Новин (ТСН) каналу 1+1 | 16 травня 2018, 01:45

Інтерв`ю | Джерело: ТСН | Автор: Спілкувалась кореспондент ТСН Яна Слєсарчук