Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 17:29

Україна закуповує партію протитанкових ракетних комплексів Javelin у США

26 грудня 2019, 02:38

Наше Військо стає сильнішим. Україна закуповує партію протитанкових ракетних комплексів Javelin у США

Це, безперечно, чудова новина, якою можна підбити підсумки року на напрямі військово-технічного співробітництва України та Сполучених Штатів. І ми нарешті можемо розкрити більше деталей.

Це перший масштабний контракт прямих міжурядових оборонних закупівель озброєнь між Україною та США. Україна уклала контракт на придбання партії ПТРК “Javelin” з США завдяки закупкам, здійсненим безпосередньо Міністерством оборони України за програмою Пентагону “Міжнародні військові продажі” (Foreign Military Sales, FMS).

Для України це величезний крок вперед, якому передував відхід від старої системи, що забороняла Міноборони України напряму купувати озброєння та техніку у іноземних держав. Тепер ці зміни розширять наші можливості для зміцнення військово-технічного та оборонного потенціалу держави.

Ми вдячні американським партнерам, які посприяли таким змінам у реформуванні національного сектору безпеки та надали можливість вчергове зміцнити оборонні позиції України. Україна стає надійним партнером у придбанні високотехнологічних американських товарів оборонного призначення.