Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 17:57

Посольство України в США представило український стенд на виставці «Winternational»

23 грудня 2019, 22:12

Вже традиційно наприкінці року Посольство України в США представляє український стенд на виставці «Winternational», одному з найбільших заходів американської столиці у сфері публічної дипломатії та презентації іміджу іноземних країн.

Треба відзначити, що цього року кількість бажаючих побачити український стенд значно зросла і українські дипломати були раді приділити окрему увагу кожному, хто цікавився Україною.

Захід проходить у Будинку ім.Рональда Рейгана, в одному з найбільших за кількістю відвідувачів місць, який знаходиться у самому центрі Вашингтона. Цього року кількість спеціальних зареєстрованих учасників виставки сягла понад 6 000 осіб.

Усі бажаючі могли дізнатися більше про сьогодення України, а також доторкнутися до її багатогранної історії та культури, ознайомитися із інвестиційним та експортним потенціалом, прогресом у імплементації реформ, туристичними можливостями України, тощо. Ми вдячні усім українським брендам та, зокрема Ukraine NOW та англомовному журналуThe Ukrainian: Life and Culture, які надали Посольству презентаційні матеріали для яскравої та сучасної популяризації іміджу нашої країни.

Окрему увагу Посольство приділило інформуванню про виклики, які постали перед Україною через російську агресію на Донбасі, та про ситуацію в окупованому Росією Криму.