Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 16:32

МВФ та Світовий банк затвердили виділення Україні фінансової підтримки для продовження реалізації важливих реформ

18 грудня 2018, 23:55

Сьогодні важливий день для забезпечення фінансової стабільності та продовження економічного зростання України.

У Вашингтоні, в штаб-квартирах Міжнародного валютного фонду та Світового банку, відбулись засідання рад директорів цих фінансових організацій, на яких затверджено виділення Україні фінансової підтримки для продовження реалізації важливих реформ.

Рада директорів МВФ затвердила нову 14-місячну програму співробітництва з Україною у форматі Stand-by (на суму 3.9 млрд. дол.), яка спрямована на продовження надійної макроекономічної політики, а також реалізацію важливих реформ, що сприятимуть залученню інвестицій та більшому економічному зростанню.

Рада директорів Світового банку затвердила виділення Україні 750 млн. дол. фінансових гарантій на реалізацію політики розвитку, що сприятиме імплементації ключових реформ, зокрема, у фінансовому та енергетичному секторах, сфері охорони здоров’я та пенсійного забезпечення, а також сільському господарстві.

Сьогоднішні рішення є підтвердженням довіри з боку міжнародних партнерів до обраного курсу України – забезпечення економічного зростання шляхом проведення структурних реформ. Вони є важливим сигналом іноземним інвесторам, що в економіку України можна і потрібно вкладати гроші.

Останні заяви та коментарі