Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 11:43

Коментар Посольства щодо протидії проявам антисемітизму в Україні

05 травня 2018, 00:32

Україна послідовно відстоює принципи толерантності і недискримінації, які набули особливої ваги після Революції гідності та в умовах агресії Росії проти України. Сьогодні все українське суспільство, незалежно від національностей, віросповідання, мови, пліч-о-пліч стоїть на захисті своєї свободи та демократичних цінностей. Відповідно до результатів міжнародних досліджень, Україна має найнижчий рівень антисемітизму серед усіх країн Центральної та Східної Європи.

Рішуча позиція щодо будь-яких випадків антисемітизму чи їх інсинуацій на території нашої держави висловлена Президентом України Петром Порошенком: «Україна – не місце для дискримінації та нетерпимості за будь-якими ознаками. Українська влада рішуче реагуватиме на будь-які спроби посіяти ворожнечу в нашому суспільстві. Реакція українських правоохоронних органів на такі протиправні дії буде миттєвою».

В свою чергу, Посольство України в США продовжує вести активний діалог з представниками Конгресу та Держдепартаменту США, єврейськими організаціями та іншими зацікавленими сторонами задля зміцнення спільних зусиль у справі протидії нетерпимості, ксенофобії, дискримінації та антисемітизму у світі.

Останні заяви та коментарі