Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 10:30

Щодо заяви Білого Дому про пряму причетність Росії до кібер-атаки NotPetya проти України

15 лютого 2018, 00:55

Заява Білого дому, яка чітко вказує, що саме військові РФ здійснили спрямовану кібер-атаку NotPetya проти України у червні минулого року, а також прогнози американської розвідки про очікуване посилення російських кібероперацій проти нашої держави, що були оприлюднені під час слухань Комітету Сенату США з питань розвідки 13 лютого, вимагають скоординованої взаємодії між Україною та США у сфері кібербезпеки.

Реагуючи на ці виклики, ми посилюємо практичну співпрацю зі Сполученими Штатами у сфері кібербезпеки: у вересні минулого року з Державним департаментом започатковано кібердіалог; ведеться активна робота з Конгресом США; розвивається взаємодія з американськими академічними та бізнес-експертами кіберсфери - з Університетом Дж.Вашингтона започатковано партнерство з кібербезпеки.

Підтриманий минулого тижня Палатою представників законопроект про зміцнення співпраці України та Сполучених Штатів в галузі кібербезпеки дозволить системно вибудовати відносини у цій критично важливій для обох країн сфері та разом протистояти російській агресії у кіберпросторі.

Посольство України в США продовжуватиме приділяти пріоритетну увагу розвитку співпраці зі Сполученими Штатами у сфері кіберпезпеки. Впевнені, що у глобальному світі, де динамічно зростають кібернетичні загрози, тісна співпраця між нашими країнами сприятиме посиленню безпеки та нашій здатності протидіяти сучасним викликам країн-агресорів.

Останні заяви та коментарі