Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 16:35

Культурно-інформаційний центр при Посольстві України в США

Ласкаво просимо на веб-сторінку культурно-інформаційного центру при Посольстві України в США!

Дорогі відвідувачі, Україна – друга за розмірами країна в Європі (площа – 603,7 тис кв. км) і шоста – за кількістю населення (46 млн. чоловік). Наша Держава відома як «житниця Європи» завдяки її унікальному багатству – родючим чорноземам. Україна – країна з тисячолітньою історією, яка сягає своїм корінням у часи Київської Русі (ІХ століття).

Яка ж вона сьогодні? Для іноземних мандрівників її назва іноді викликає полярні асоціації. Для тих, хто тут ще не бував, це – формальні стереотипи: «Сергій Бубка», «брати Клички», країна «Євро-2012», а також, нажаль, «Чорнобиль». Для тих, хто побачив цю країну зсередини, це – яскраві враження такі, як «я здивований, наскільки сучасна і гарна ця країна», «основне моє враження від України – це люди – відкриті, щирі, гостинні та красиві».

Побувати сьогодні в Україні – це відчути пульс динамічного життя в тій частині європейського континенту, яка ще півтора десятки років тому була для більшості іноземців terra incognita. Ми впевнені – знайомство з Україною стане для Вас яскравим враженням, забути яке Вине зможете ніколи!

Керівник культурно-інформаційного центру


Про нас:

Адреса: 3350 M Street N.W., Washington DC, 20007


"12 minutes with Ukraine":

Для завантаження відеофільму на свій комп'ютер, будь ласка, перейдіть за посиланням:
https://www.dropbox.com/s/38ftp2whzqjmryq/12.mp4

Шановні відвідувачі веб-сторінки Українського культурно-інформаційного центру! У разі бажання відвідати культурні заходи Посольства, надішліть нам вашу контактну інформацію для включення до списку розсилки. Щоб відправити листа, натисніть тут – (ukrinfocentre@gmail.com).