Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 17:41

Часті запитання/Розгляд звернень громадян

Паспортні питання 

  1. Мені виповнилось 25 років. Чи можу я звернутися в Посольство з питання вклеєння фото в паспорт громадянина України (внутрішній паспорт)?

Ні. Консульські установи за кордоном не мають повноважень щодо оформлення/внесення змін до паспортів громадянина України (внутрішніх паспортів). З питання вклеєння фото у зв’язку з досягненням 25-річного або 45-річного віку Вам необхідно звернутися територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання в Україні. Детальніше тут

      2. Я вийшла заміж на території США і змінила прізвище. Чи можу я звернутися в Посольство з питання обміну закордонного паспорта на нове прізвище?

Так, Ви можете звернутися в Посольство, за умови, що:

-         у Вас оформлений дозвіл на виїзд на постійне проживання в США (на 4-5 стор. закордонного паспорта є відмітка «постійне проживання в США») або

-         Ви вже змінили свій внутрішній паспорт на нове прізвище за місцем свого постійного проживання в Україні (Детальніше тут)  

       2.1 Я не маю змоги їхати в Україну, щоб поміняти внутрішній паспорт на нове прізвище. Як я можу отримати в Посольстві закордонний паспорт на нове прізвище?

Ви можете подати документи на новий закордонний паспорт на нове прізвище після отримання дозволу компетентних органів України на залишення на постійне проживання за кордоном (детальніше).

       3.     Я вийшла заміж на території США, але в свідоцтві про шлюб не вказано, що я змінила прізвище. Який документ я можу надати для підтвердження факту зміни прізвища?

Це може бути рішення суду за місцем Вашого проживання в США, в якому буде вказано, що Ви змінили прізвище внаслідок шлюбу і користуєтесь ним законно з визначеної дати. Рішення суду обов’язково має бути засвідчене в Офісі секретаря штату (Office of the Secretary of State) Апостилем (Apostille).

       4.     В мене закінчився термін дії закордонного паспорта, але я не можу отримати новий закордонний паспорт в Посольстві, оскільки змінила прізвище на території США і не змінила свій внутрішній паспорт на нове прізвище. Як я можу повернутися в Україну, щоб поміняти внутрішній паспорт?

Вам необхідно за місяць до виїзду в Україну звернутися до Посольства і отримати Посвідчення особи на повернення в Україну на старе прізвище.  

        5.     Я втратив закордонний паспорт на території США. Які мої подальші дії?

Вам необхідно невідкладно звернутися до найближчого поліцейського відділення та отримати довідку про те, що Ви зверталися в поліцію з питання втрати паспорта. Після цього Ви маєте повідомити про це консульську установу, на території консульського округу якої Ви проживаєте/перебуваєте. В залежності від того, наскільки довго Ви ще плануєте перебувати в США, Ви отримуєте паспорт (детальніше, оформлення триває близько 3-х місяців) або посвідчення особи на повернення в Україну (детальніше,  оформлюється відразу після підтвердження особи та громадянства України).

        6.     Я втратив/втратила на території США закордонний паспорт, оформив в Посольстві новий паспорт, але через деякий паспорт мій старий паспорт знайшовся. Чи можу я далі ним користуватися?

Ні. Ваш паспорт було оголошено недійсним. Ви маєте здати його для знищення в найближчу консульську чи дипломатичну установу України (якщо Ви перебуваєте за кордоном) або до найближчого обласного управління Державної міграційної служби України (якщо Ви перебуваєте в Україні).

        7.     Термін дії мого закордонного паспорта закінчився, але в ньому є дійсна віза. Чи можу я залишити цей паспорт?

Так. При подачі документів на новий паспорт Вам необхідно буде написати відповідну заяву. Під час видачі Вам нового паспорта, Ваш старий паспорт буде анульовано (шляхом погашення машинозчитувальної зони) та повернуто Вам разом з новим паспортом.

         8.     Дані моєї дитини вписані в мій закордонний паспорт. Чи буде перенесено ці дані автоматично в новий паспорт?

Ні. Вам необхідно буде подати документи для оформлення Вашій дитині окремого закордонного паспорта (детальніше)

         9.      Дані моєї дитини вписані в мій закордонний паспорт, але їй виповнилось 5 років. Чи можу я звернутися в Посольство з клопотанням про вклеєння фото дитини в мій паспорт.

Ні. Вам необхідно буде подати документи для оформлення Вашій дитині окремого закордонного паспорта (детальніше)

         10.    Чи потрібно мені оформлювати дитині окремий паспорт, якщо її дані вписані в мій паспорт?

Якщо Ваша дитина подорожує разом з Вами, її фото вклеєно в паспорт (для дітей віком від 5 років), то Ви можете не оформлювати їй окремий паспорт (за умови, якщо країна, в яку Ви їдете, не вимагає наявності окремого паспорта у дитини).

         11.   З якого віку я можу оформити своїй дитині закордонний паспорт?

З народження. Дітям віком до 16 років паспорт оформлюється терміном на 4 роки (детальніше).

         12.    Термін дії мого закордонного паспорта дійсний (його було продовжено в Посольстві), але мій паспорт не приймають для оформлення шенгенської візи. Чи можу я подати документи на новий біометричний паспорт?

Так. Ви можете подати документи на оформлення нового паспорта (детальніше).

        13.     Я живу далеко від Посольства. Чи можу я надіслати документи для оформлення нового паспорта по пошті?

Ні. Зняття відбитків пальців, фотографування, проставлення зразку підпису відбувається в приміщенні Посольства, тому Вам обов’язково треба бути присутніми при подачі документів.

         14.    Чи можу я оформити закордонний паспорт у терміновому порядку?

На жаль, ні. Відповідно до чинного законодавства України, за кордоном відсутня процедура оформлення паспорта у терміновому порядку, оскільки паспорти друкуються в Україні.

         15. Я вийшла заміж та народила дитину на території США. Чи будуть визнаватися Україною моє свідоцтво про шлюб та свідоцтво про народження дитини?

Так, але за умови засвідчення їх Апостилем (Apostille), який проставляється Офісом Секретаря того штату, де виданий документ (Office of the Secretary of State).

Отримання ідентифікаційного коду

Громадяни України, які виїхали за її межі і не можуть особисто прибути до відповідного органу державної податкової служби в Україні, у разі виникнення необхідності в реєстрації в Державному реєстрі та отриманні документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, можуть направити поштою на адресу центрального органу державної податкової служби України заяву, яка є водночас обліковою карткою фізичної особи платника податків за формою № 1ДР для реєстрації у Державному реєстрі та ксерокопію з чітким зображенням документа, що посвідчує особу. При цьому підпис громадянина України на заяві повинен бути засвідчений дипломатичним представництвом або консульською установою України за місцеперебуванням громадянина України за кордоном. Аналогічно оформляється довіреність на отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі.

Внесення даних про реєстраційний номер до паспорта громадянина України:

Органом державної податкової служби за місцем проживання фізичної особи або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування на прохання фізичної особи до паспорта громадянина України можуть бути внесені (сьома, восьма або дев’ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків, що вноситься до паспорта громадянина України, з Державного реєстру за формою, відповідно до  додатку 4 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

З повним текстом Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків можна ознайомитись тут.

 Оформлення документів для дитини народженої у США

       1.     Я народила дитину і отримала американське свідоцтво про народження дитини (Birth Certificate). Чи потрібно мені отримувати дитині українське свідоцтво про народження?

Ні, не потрібно. Американське свідоцтво про народження буде визнаватися в Україні за умови засвідчення його Апостилем (Apostille), який проставляється Офісом Секретаря того штату, де виданий документ (Office of the Secretary of State). 

         УВАГА! При оформленні свідоцтва про народження у відповідних органах США правильність написання прізвища та імені дитини латинськими літерами рекомендуємо перевіряти на сайті Державної міграційної служби України за посиланням.

       2.     В нас народилася дитина на території США. Які документи на дитину ми маємо оформити до повернення в Україну?

Вам необхідно оформити свідоцтво про народження дитини (Birth Certificate), засвідчити його Апостилем (Apostille) в Офісі Секретаря того штату, де виданий документ (Office of the Secretary of State), зробити переклад українською мовою і засвідчити переклад у нотаріуса.

Після цього, Вам необхідно звернутися в Посольство для реєстрації громадянства України Вашої дитини за народженням

Якщо Ви перебуваєте в США тимчасово і маєте можливості чекати на оформлення дитині закордонного паспорта (процедура займає 3 місяці), Вам необхідно подати в Посольство документи для оформлення Вашій дитині Посвідчення особи на повернення в Україну.

Питання нотаріату

 Чи можу я оформити довіреність поштою якщо я проживаю дуже далеко від Вашингтону?

За вчиненням нотаріальних дій громадяни звертаються виключно ОСОБИСТО.

У разі неможлвості особистого прибуття до Посольства для посвідчення довіреності, для учинення нотаріальної дії Ви можете звернутися до відповідного нотаріуса США.

 Звертаючись до американського нотаріуса пам’ятайте про таке:

  • за українським законодавством при  посвідченні довіреностей та заяв нотаріусом встановлюється особа та з’ясовується обсяг цивільної дієздатності фізичних осіб, які звернулися за послугами (тобто, посвідчувальний напис нотаріуса повинен містити слова: особу встановлено, дієздатність перевірено);
  • відповідний документ може бути прийнятий на території України за умови його засвідчення штампом «Апостиль»: тобто, після посвідчення американським нотаріусом Вашого підпису на заяві чи довіреності, Вам потрібно звернутися до секретаря відповідного штату для засвідчення заяви чи довіреності «Апостилем» (введіть у пошуковій системі “apostille (штат у якому потрібно завірити документ));
  • зразок заяви або довіреності варто отримати від органу чи установи в Україні, до якого подаватиметься документ;
  • текст заяви чи довіреності варто викладати двома мовами: українською і англійською. Це надасть змогу американському нотаріусу зрозуміти суть нотаріальної дії.

 Скільки коштує посвідчення заяви або довіреності?

Загальна вартість оформлення нотаріальної заяви становить 20 дол.США.

Вартість оформлення довіреності коливається від 30 до 80 дол.США, залежно від предмету довіреності. Також при посвідченні довіреностей майнового характеру враховується, ким  довірена особа доводиться особі, яка видає довіреність.

Якщо довірена особа є дитиною, другим з подружжя або батьком чи матір’ю і спорідненість доведена шляхом пред’явлення оригіналу свідоцтва про одруження, про народження, про переміну прізвища тощо – застосовується пільговий тариф.

Наприклад: посвідчення довіреностей на право користування і розпорядження майном дітям, другому з подружжя, батькам коштує 40 дол.США, іншим особам – 80 дол.США.

Також слід враховувати, що будь-яка нотаріально посвідчена довіреність підлягає реєстрації у Єдиному реєстрі довіреностей (ЄРД).

У зв’язку з відсутністю у закордонних дипломатичних  установ доступу до згаданого реєстру, підпис заявника на заяві про реєстрацію довіреності у Єдиному реєстрі довіреностей повинен бути нотаріально посвідчений.

Вартість оформлення нотаріальної заяви про реєстрацію довіреності у ЄРД становитиме 20 дол.США.

Що потрібно для оформлення нотаріальної заяви?

Для оформлення нотаріальної заяви (згоди на оформлення дитині паспорта або виїзд дитини з України, прийняття або відмова від спадщини тощо) потрібно особисто прибути до Посольства у прийомні години консульського відділу

При собі необхідно мати: дійсний закордонний паспорт, копію першої сторінки з персональними даними та квитанцію про сплату консульського збору у розмірі 20 дол.США.

Які документи потрібно подати для оформлення нотаріальної довіреності?

Для оформлення нотаріальної довіреності потрібно особисто прибути до Посольства у прийомні години консульського відділу.

 При собі необхідно мати:

  • дійсний закордонний паспорт, копію першої сторінки з персональними даними
  • при посвідченні довіреностей майнового характеру – ОРИГІНАЛ та копію ідентифікаційного номера
  • бажано мати копію паспорта особи, якій Ви довіряєте, та копію її/його ідентифікаційного номера;
  • при посвідченні довіреності майнового характеру на дітей, батьків або другого з подружжя – ОРИГІНАЛИ та копії ДОКУМЕНТІВ, які підтверджують родинні зв'язки
  • квитанцію про сплату консульського збору

Рекомендуємо у разі звернення за посвідченням довіреностей щодо продажу майна мати нотаріально завірені копії правовстановлюючих документів (свідоцтво про право власності, технічний паспорт тощо).

Засвідчення штампом «Apostille» документа, виданого компетентним органом США

Засвідчення штампом «Apostille» офіційних документів, виданих компетентними органами США, належить до компетенції Секретаря Штату видачі документа.

Для прикладу наводимо посилання на відповідні органи штатів консульського округу Посольства України в США.

Вірджинія

Меріленд

Флорида

Техас

Розгляд звернень громадян

Належне забезпечення прав і законних інтересів усіх громадян України за кордоном є пріоритетним завданням державної політики у сфері консульських зносин України з іноземними державами.

Виконуючи це завдання, Департамент консульської служби і закордонні дипломатичні установи України (ЗДУ – посольства, генеральні консульства, консульства) діють у відповідності до положень Конституції, низки спеціальних законів України та нормативно-правових актів Президента й Уряду України, використовують увесь інструментарій міжнародного права. 

Консульський захист у випадках надзвичайних ситуацій надається усім громадянам України, які цього потребують, безвідносно до статусу і мети їхнього перебування за кордоном. Консульські дії вчиняються відповідно до профільного законодавства України.

Із вжитих останнім часом заходів з метою оптимізації консульського обслуговування відзначимо:

запровадження в закордонних дипломатичних установах щоденного (5 разів на тиждень) консульського прийому громадян, в т.ч. за надзвичайних обставин – у позаробочий час, а також вихідні та святкові дні;

започаткування функціонування цілодобових телефонних «гарячих» ліній для оперативного зв’язку з консулом в разі загрози здоров‘ю, життю чи смерті (номери розміщені на веб-сторінках ЗДУ);

функціонування в МЗС при цілодобовому Центрі оперативного реагування телефону «гарячої» лінії - +38 044 238 16 57;

регулярне оновлення на веб-сторінках МЗС і ЗДУ довідок з актуальною для громадян України інформацією щодо понад 180 країн світу – про правила поведінки, безпекову ситуацію, умови працевлаштування, надання медичних і соціальних послуг, митні питання, корисні номери телефонів.

З метою отримання максимально детальної інформації з консульських питань пропонуємо уважно ознайомитися з відповідним розділом «Консульські питання» веб-сторінки дипломатичного представництва чи консульської установи у країні, де Ви знаходитися. В такий спосіб Ви зможете завчасно підготувати відповідний сет документів для вчинення потрібної Вам консульської дії. Для отримання консульської послуги заявник особисто звертається в будь-який зручний для нього час в межах годин прийому до установи, на території консульського округу якої він тимчасово перебуває/постійно проживає.

Дотримання запропонованих нижче рекомендацій сприятиме заощадженню Вашого часу в разі потреби отримання як «типової» інформації консульського характеру, так і ефективної допомоги в разі потрапляння у надзвичайні/скрутні ситуації:

надавати перевагу відвіданню веб-сторінки (розділ «Консульські питання»)  в разі потреби отримання інформації на кшталт: графік роботи установи, її консульський округ, перелік консульських дій, необхідні для їх вчинення документи від заявника, терміни та тарифи;

надсилати звернення електронною поштою в разі потреби надання важливої, на Вашу думку, інформації для консульської посадової особи;

практикувати звернення телефоном переважно в разі потреби отримання від консула інструкцій при нетипових/скрутних ситуаціях.

Вашими думками щодо консульської складової діяльності МЗС, роботи консульських працівників центрального апарату, закордонних дипломатичних установ України Ви можете поділитися, надіславши інформацію на електронні адреси:

contactconsul@mfa.gov.ua – Департамент консульської служби МЗС України

Щодо оскарження дій консульських посадових осіб, які, на Вашу думку містять прояви корупції, прохання звертатися до Сектору з питань запобігання та виявлення корупції МЗС України

spk@mfa.gov.ua, +38 044 238 15 87 – Сектор з питань запобігання та виявлення корупції МЗС України

Принагідно повідомляємо, що розгляд та опрацювання звернень громадян (пропозиції, заяви, скарги) здійснюється МЗС України, закордонними дипломатичними та консульськими установами України відповідно до Закону України «Про звернення громадян» № 393 від 02.10.1996 р. Громадяни мають право звертатися як у письмовій формі, так і усно, зокрема, під час особистого прийому громадян працівниками закордонних дипломатичних установ.

Законом встановлено вимоги (стаття 5) до звернення громадян, яке обов’язково має містити інформацію про заявника (прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання). Письмове звернення підписуються заявником із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження. Згідно з положеннями Закону (стаття 20) термін розгляду звернень громадян становить один місяць з дати їх надходження, а у випадку необхідності здійснення додаткового вивчення, цей термін розгляду може бути продовжено до 45 днів.

Центральний апарат МЗС і закордонні дипломатичні представництва і надалі докладатимуть усіх зусиль з метою виконання завдання, поставленого керівництвом МЗС і української держави - безумовного і максимального використання усіх повноважень і передбачених законодавством механізмів для ефективного захисту прав і законних інтересів громадян України за кордоном.

Інформаційна брошура щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії

Інформаційну брошуру щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії можна завантажити тут.

Консульський відділ Посольства України у США
Керівник: Ворона Костянтин Миколайович
Радник з консульських питань
Адреса: 3350 M Street, NW, Washington, D.C. 20007. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (202) 349 2947 (нотаріат, візові питання), +1 (202) 349 2948 (питання громадянства), +1 (202) 349 3371 (паспортні питання). Телефон гарячої лінії (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи смерті/загибелі громадян України) +1 202 322-2616
Факс: + 1 (202) 333 0817
Графік роботи:

09:00 – 18:00 – понеділок-п’ятниця

13.00 - 14.00 - обідня перерва

Прийом громадян:

     Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця:         9:00 – 12:00

     Четвер:                                                             9:00 – 12:00 та 14:00 – 17:00

Прийом відвідувачів та видача документів здійснюється щоденно (крім вихідних та святкових днів) у прийомні години.

УВАГА!
Прийом відвідувачів з паспортних питань та ВИДАЧА паспортів здійснюється тільки ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ (записатись у чергу можна тут).

Інваліди, вагітні жінки та тяжкохворі громадяни приймаються поза чергою.

У неробочий та неприйомний час, у вихіднi та святковi дні прийом громадян України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Межі консульського округу:

Округ Колумбія, штати: Алабама, Аляска, Арканзас, Вірджинія, Делавер, Джорджія, Західна Вірджинія, Кентуккі, Луїзіана, Меріленд, Міссісіпі, Міссурі, Огайо, Оклахома, Південна Кароліна, Північна Кароліна, Теннессі, Техас та Флорида, асоційовані держави Пуерто-Ріко та Віргінські острови (США), держави Антигуа і Барбуда та Тринідад і Тобаго.

До зони консульської відповідальності Посольства також входять
Співдружність Багамських Островів, Барбадос, Гренада, Співдружність Домініки, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кіттс Невіс, Сент-Люсія, Ямайка

Примітки:
З консульських питань звертайтеся до співробітників консульського відділу Посольства з 9:00 до 18:00 за винятком обідньої перерви з 13:00 до 14:00, а також вихідних та святкових днів:
Ворона Костянтин Миколайович, Радник - питання нотаріату, візові питання, питання імміграції, реєстрація актів цивільного стану, консульський захист громадян України
тел.: + 1 (202) 349 2947
 
Перекладова Антоніна Михайлівна, І секретар - паспортні дії, консульський облік
e-mail: antonina.perekladova@mfa.gov.ua 
Бабенко Ганна Вікторівна, ІІІ секретар - питання громадянства, оформлення дозволу на постійне місце проживання, витребування документів, дії з питань усиновлення, усиновлених дітей тел.: + 1 (202) 349 2948 
 
У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.

Генеральне Консульство України в Нью-Йорку (США)
Керівник: Голубов Олексій Іванович
Генеральний консул
Адреса: 240 East 49th Street, New York, NY 10017. Переглянути на мапі
Телефон: +1(212)371 6965; +1(212)371 5690. Телефон гарячої лінії (телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (917) 325 1444.
Факс: 00 1 (212) 371 5547
Ел. пошта: gc_usn@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://ny.old.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому відвідувачів (окрім вихідних та святкових днів)

Прийом громадян із паспортних питань (за попереднім електронним записом на сторінці: www.nypassport.net):

понеділок: 09:00 – 12:00

                 14:00 – 17:00

середа: 09:00 - 12:00;

            14:00 – 17:00

Видача оформлених паспортів (без попереднього запису, в порядку живої черги):

понеділок: 12:00 – 13:00

середа: 12:00 – 13:00

Прийом громадян з інших питань (питання нотаріату, громадянства, витребування документів, візові питання та інші окрім паспортних):

вівторок, четвер, п'ятниця : 09:00 – 12:00

 

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:

Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн,
Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія
Роуд Айленд

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.


Генеральне консульство України в Сан-Франциско (США)
Адреса: 530 Bush Street, Suite 402, San Francisco, California, USA, 94108. Переглянути на мапі
Телефон: + 1 (415) 398 02 40, +1(415) 398 51 21; "Гаряча лінія" Генконсульства України в Сан-Франциско (прохання телефонувати виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України): +1(415) 690 0460
Факс: (00 1415) 398 50 39
Ел. пошта: gc_uss@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://san-francisco.old.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян з консульських питань

Понеділок з 9:00 до 12:00

Вівторок з 9:00 до 12:00

Середа з 14:00 до 17:00

Четвер з 9:00 до 12:00

П'ятниця з 9:00 до 12:00

Години роботи Генерального консульства

Понеділок з 9:00 до 18:00

Вівторок з 9:00 до 18:00

Середа з 9:00 до 18:00

Четвер з 9:00 до 18:00

П'ятниця з 9:00 до 16:45

З 13:00 до 13:45 - обідня перерва

Генеральне консульство не працює по вихідних та святкових днях.

Межі консульського округу:

Айдахо, Аризона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї, Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада, Нью-Мексико, Орегон, Юта

Примітки:

Прийом відвідувачів щодо оформлення паспорта відбувається виключно за попереднім записом.

Прийом відвідувачів щодо інших питань здійснюється під час прийому громадян з консульських питань без попереднього запису, в режимі живої черги.


Генеральне консульство України в Чикаго (США)
Керівник: Герасько Лариса Анатоліївна
Генеральний консул
Адреса: 10 East Huron St., Chicago, IL 60611. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (312) 642 43 88. Телефон гарячої лінії (виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (312) 536 94 18
Факс: +1 (312) 642 43 85
Ел. пошта: gc_usc@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://chicago.old.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому громадян: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа 14:00 - 16:30

Години роботи:  понеділок-четвер 09:00 – 18:00

                          п'ятниця 09:00 - 16.45 

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідні дні: субота, неділя

 

Межі консульського округу:

Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас,
Міннесота, Мічиган, Небраска, Південна Дакота та Північна Дакота

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ:

З  1 липня 2016 року прийом документів саме на ОФОРМЛЕННЯ НОВИХ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН буде проводитись ВИКЛЮЧНО по понеділках (14:00-17:00), четвергах та п’ятницях (09:00-12:00). ВИДАЧА НОВИХ ПАСПОРТІВ буде проводитись ВИКЛЮЧНО по вівторках (9:00-12:00) та середах (14:00-16:30). При цьому усі інші консульські дії (нотаріальні дії, візові питання, консульський облік, питання громадянства тощо) будуть вчинятися за звичайним графіком: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа (14:00 - 16:30).

З переліком нових оформлених паспортів можливо ознайомитися за посиланням:

http://chicago.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/passport/Issued+passports