Посольство України в Сполучених Штатах Америки

Київ 08:31

До уваги громадян, які планують подорож до Індії

06 квітня 2017, 16:02

З 1 квітня 2017 року впроваджено оновлену процедуру оформлення електронної в’їзної візи (e-visa) до Республіки Індія.

Зокрема, запроваджено три категорії короткострокових електронних віз: туристична віза (e-tourist visa); ділова віза (e-business visa); віза з метою лікування (e-medical visa).

Строк перебування на території країни на підставі електронної візи збільшено до 60 днів протягом 120 днів, при цьому іноземці можуть оформити електронну візу лише двічі протягом календарного року.

Запроваджено можливість оформлення дворазових туристичних та ділових віз, а також триразових віз з метою лікування.

В’їзд на територію Республіки Індія по електронних візах здійснюється у 24 аеропортах та 3 морських портах країни. У пунктах пропуску через кордон Імміграційною службою Індії обов’язково збираються біометричні дані подорожуючих.

Вартість консульського збору за оформлення візи для громадян України становить 75 дол. США. Апліканти додатково сплачують банківський збір у розмірі 2,5% від суми транзакції. Оплата консульського збору має бути здійснена не пізніше, ніж за чотири дні до запланованої дати в’їзду.

З більш детальною інформацією про процедуру оформлення електронної візи можна ознайомитися за наступним посиланням: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html